Q Station Sydney Harbour National Park

1 N Head Scenic Dr, Sydney, 2095, Australië

+ 254

Vind het beste hotel in Sydney voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Q Station Sydney Harbour National Park op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
10:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Spa
Restaurant
Wasserette
Bar
Zakencentrum

Meer over Q Station Sydney Harbour National Park

Q Station Sydney Harbour National Park

Q Station Sydney Harbour National Park by Accor ligt in de wijk Manly in Sydney. De accommodatie is gelegen in een nationaal park en aan het water. Het natuurschoon van de omgeving kun je bij Manly Beach en Hyde Park bewonderen, terwijl je voor populaire attracties bij Taronga Zoo en Luna Park Sydney terecht kunt. Ga je met je kinderen op vakantie? Overweeg dan een bezoek aan Sydney Observatory en Australisch museum. Maak van de gelegenheid gebruik om wateractiviteiten als surfen/bodyboarden en andere activiteiten als walvissen spotten in de omgeving te ontdekken. Aan het strand gelegen accommodatie met 2 restaurants en privéstrand vlakbijProfiteer van het privéstrand van Q Station Sydney Harbour National Park by Accor, ga kajakken en dineer in een van de 2 restaurants van dit hotel. De huishoudservice is op verzoek beschikbaar. Q Station Sydney Harbour National Park by Accor heeft 106 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met gratis mineraalwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders en betaalfilms. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger. In dit hotel in Sydney is wifi gratis. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Schone handdoeken en schoon beddengoed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Uitstekende locatie

4,7

1 N Head Scenic Dr, Sydney, 2095, Australië|10,15 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedjes

2 jaar of jonger

Gratis

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtkosten

€ 18 (≈AUD 30)/persoon

Ontbijttijden

07:00 - 10:00 van maandag tot zondag

Belangrijke informatie over de stad
For all purchases in the hotel, credit card payments are subject to additional charges, please contact the hotel for details.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logo

Q Station Sydney Harbour National Park: veelgestelde vragen

Ja, Q Station Sydney Harbour National Park heeft een restaurant.
Bij Q Station Sydney Harbour National Park kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Q Station Sydney Harbour National Park. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Q Station Sydney Harbour National Park ligt op 9.7 km van het stadscentrum van Sydney.
Q Station Sydney Harbour National Park ligt in Sydney, Australië en ligt op 9.7 km van het stadscentrum van Sydney.