+ 126

Vind het beste hotel in Sydney voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Song Hotel Sydney op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Luchthavenshuttle
24-uurs receptie
Restaurant

Meer over Song Hotel Sydney

Song Hotel Sydney

Song Hotel Sydney is gelegen in de wijk Sydney Central Business District in Sydney. De accommodatie heeft een gunstige ligging in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Ben je graag actief bezig? Dan zijn Circular Quay en Internationale passagiersterminal zeker een bezoek waard. Bewonder je liever de populaire trekpleisters in de omgeving, neem dan een kijkje bij Sea Life Sydney Aquarium en Luna Park Sydney. Neem een kijkje bij een evenement of maak een wedstrijd mee bij Sydney Cricket Ground en denk er ook aan wat tijd voor Taronga Zoo te maken, een topattractie die je niet mag missen. Oefen je swing op een golfbaan in de buurt of doe mee aan een andere buitenactiviteit in de omgeving en ga bijvoorbeeld deelnemen aan een ecotour. Gasten zijn lovend over de locatie van dit hotel door de bezienswaardigheden. Hotel met gratis ontbijt, op enkele stappen van Hyde ParkDit rookvrije hotel beschikt over een restaurant, een bar/lounge en een koffiebar/café. Gratis Engels ontbijt en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes worden ook voorzien. Je vindt er ook een 24-uurs receptie, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Song Hotel Sydney heeft 156 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke smart-tv van 45 inch heeft digitale zenders. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Beoordelingen en reviews

Hygiëne4,8
Locatie4,8
Service4,6
Kamers4,3
Waar voor je geld4,6
Slaapkwaliteit4,4

Uitstekende locatie

4,8

5-11 Wentworth Ave, City South, Sydney, 2000, Australië|0,43 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedjes

2 jaar of jonger

Gratis

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtmenu

Buffet

Ontbijtopties

Engels ontbijt

Ontbijtkosten

Neem contact op met het hotel voor prijsinformatie

Ontbijttijden

07:00 - 10:30 van maandag tot zondag

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Please note, Song Hotel Sydney does not accept cash payments. Please note, there is a non-refundable 1.5% charge when you pay with Mastercard and Visa credit cards and a non-refundable 1.3% charge when you pay with an American Express, Diners Club or JCB credit card. Please note, parking is available at the nearby public car park Secure Parking (cnr Goulburn and Elizabeth Streets), subject to availability. Discount tickets are available at Hotel Reception. You can contact the property using the contact details found on the booking confirmation. All guests must sign the property's Terms of Stay. When booking [9] rooms or more, different policies and additional supplements may apply.
Belangrijke informatie over de stad
For all purchases in the hotel, credit card payments are subject to additional charges, please contact the hotel for details.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Song Hotel Sydney: veelgestelde vragen

Ja, Song Hotel Sydney heeft een restaurant.
Bij Song Hotel Sydney kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Song Hotel Sydney.
Song Hotel Sydney ligt op 0.4 km van het stadscentrum van Sydney.
Song Hotel Sydney ligt in Sydney, Australië en ligt op 0.4 km van het stadscentrum van Sydney.