Hotels met 3 sterren in Genepiën

Vind het beste hotel met 3 sterren in Genepiën voor jouw datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk hotelaanbiedingen met 3 sterren van honderden aanbieders op één plek

Zoek naar hotels met 3 sterren in Genepiën met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Vertrouwde hotelaanbieders in Genepiën

Alle hotels in Genepiën weergeven

De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
Inclusief alle belastingen en heffingen
Meer hotels bekijken

Andere reizigers waren dol op deze hotels met 3 sterren in Genepiën

Deze accommodaties zijn door reizigers beoordeeld als de beste in de stad en verdienen alle lof op het gebied van hygiëne, klantenservice en locatie.
Meer info

Hotels met 3 sterren in Genepiën: Veelgestelde vragen

Je kunt je hotelboeking zo nodig altijd annuleren of wijzigen, maar zoek hotels in Genepiën met gratis annuleren of flexibele boekingsopties om zeker te zijn dat je je geld terugkrijgt. Bij sommige hotels kun je annuleren en krijg je je geld terug als je plannen wijzigen.
Natuurlijk. De goedkoopste hotelaanbieding in de komende zeven dagen kost 76 € per nacht. Als je binnen 24 uur een hotel nodig hebt, kun je ook ergens voor 105 € per nacht verblijven.
De gemiddelde prijs van een hotel op weekdagen is 130 € per nacht, de gemiddelde prijs in het weekend is 150 €. De goedkoopste dag om in Genepiën te verblijven is woensdag.
Na wat rekenwerk hebben we ontdekt dat woensdag de goedkoopste dag is voor een verblijf in Genepiën. De duurste dag is zaterdag.
De gemiddelde prijs van een driesterrenhotel in Genepiën ligt momenteel rond de 120 € per nacht. Het goedkoopste driesterrenhotel dat we vonden kost 94 € per nacht.
Maak je ochtendbaantjes bij Hotel Restaurant Van der Valk Nivelles-Sud.
Als je Genepiën bezoekt met kinderen, probeer het dan Relais de l'Empereur.