Hotels van Relais & Châteaux in Kochi

Vind de beste hotels van Relais & Châteaux in Kochi op basis van prijs of voorkeur

Vergelijk duizenden deals naar Kochi van Relais & Châteaux op één plek

Zoek naar hotels van Relais & Châteaux in Kochi met gratis annuleren

Elk vertrouwde hotelaanbieder in Kochi, op één plek

Alle hotels van Relais & Châteaux in Kochi weergeven

Kaart verkennen
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
Meer hotels bekijken

Wat feiten op een rij

Geniet van een goede nachtrust door je goed voor te bereiden op je reis.
Aantal hotels van Relais & Châteaux in Kochi1
Beste prijs gevondenMalabar House, 177 €
Populairste hotel van Relais & ChâteauxMalabar House, vanaf 177 €
Best beoordeelde hotel van Relais & ChâteauxMalabar House, vanaf 177 €
Gemiddelde prijs205 €
Goedkoopste maandapril

Je ideale hotel in Kochi van Relais & Châteaux vinden: veelgestelde vragen

In Kochi is de verwachte gemiddelde temperatuur in oktober 27°C. De warmste maand is meestal april, met een gemiddelde van 32°C. De koudste maand is juli, met een gemiddelde temperatuur van 25°C. De maand met de meeste regen is juni en de droogste maand is januari.
Veel hotels bieden boekingsopties die je kunt wijzigen of gratis annuleren aan binnen een bepaalde periode voor je verblijf. Misschien vind je deals van Relais & Châteaux in Kochi die dit soort flexibiliteit bieden wanneer je met Skyscanner zoekt.
Het is geen geheim dat slimme reizigers vaak de weekenden vermijden om de drukte en hogere vlucht- of treinprijzen te omzeilen. Als het gaat om kamerprijzen voor hotels van Relais & Châteaux in Kochi, lijkt het erop dat ze op vrijdag-, zaterdag- en zondagavond rond 198 € zijn, in vergelijking met 192 € doordeweeks.
Als je de goedkoopste kamer wil scoren, probeer dan een hotel in de stad van Relais & Châteaux te boeken op een vrijdag, want dan zijn prijzen meestal het laagst.
We hebben alle prijsgegevens die we op internet konden vinden doorgenomen en de goedkoopste maand voor het boeken van een hotel van Relais & Châteaux in Kochi lijkt april te zijn, met een gemiddelde prijs van 181 € per nacht. De duurste maand is september, wanneer de gemiddelde kamerprijs kan oplopen tot 266 €.
De laagste kamerprijs voor hotels van Relais & Châteaux in Kochi die we voor het komende weekend hebben gevonden, is Malabar House voor 177 €. En voor het weekend daarna (8 november 2025) lijkt het erop dat Malabar House kamerprijzen heeft vanaf236 €.