Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro

Calle dello Squero 596/F, Dorsoduro, Venetië, 30123, Italië

+ 9

Vind het beste hotel in Venetië voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Niet roken
Kinderoppas
Excursies

Meer over Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro

Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro

Lo Squero 3 Apartment with Balcony in Dorsoduro heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op minder dan 1 km van operatheater Teatro La Fenice.

Locatie

Calle dello Squero 596/F, Dorsoduro, Venetië, 30123, Italië|0,91 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedjes

2 jaar of jonger

€ 50 per persoon per nacht

Beschikbare bedden

Kinderen kunnen in bestaande bedden slapen:

17 jaar of jonger

Gratis

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Belangrijke informatie over het hotel
Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Laat Lo Squero 3 Apartment with Balcony in Dorsoduro van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Een borg van EUR 250 is verplicht. Deze wordt geïnd via creditcard. Je wordt terugbetaald binnen 14 dagen na het uitchecken. Je borg wordt volledig terugbetaald via creditcard, na controle op eventuele schade aan de accommodatie. Beheerd door een particuliere host
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logo

Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro ligt op 0.9 km van het stadscentrum van Venetië.
Lo Squero 3 Apartment With Balcony in Dorsoduro ligt in Venetië, Italië en ligt op 0.9 km van het stadscentrum van Venetië.