Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden

Arakawa-Funakura 2481-1 , Ishigaki, 907-0024, Kyushu-Okinawa, Japan

+ 247

Vind het beste hotel in Ishigaki voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Zwembad
Spa

Meer over Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden

Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden

Grandvrio Resort Ishigakijima ligt vlak bij het strand in de wijk Arakawa in Ishigaki. Bij Awamori-museum en Yaeyama-museum kun je voor een aantal culturele hoogtepunten terecht en een aantal leuke activiteiten vind je bij Ishigaki Island Veerbootterminal en Inodagyo Haven. Astronomisch Observatorium van Ishigaki-jima en Yonekoyaki Craft Center zijn ook zeker het bezoeken waard. Maak van de gelegenheid gebruik om de wateractiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals snorkelen. Resort met een volledig uitgeruste spa, in de buurt van Fusaki-strandDit resort heeft niet alleen een volledig uitgeruste spa, maar ook een binnenzwembad en een buitenzwembad. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een restaurant, een bar/lounge en een sauna. Er is geen huishoudservice beschikbaar. Grandvrio Resort Ishigakijima heeft 300 kamers met een kluis en gratis mineraalwater. Er is een televisie met satellietzenders. Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen. Gasten profiteren van gratis wifi en kabelinternet. De locatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een sauna. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing. De volgende voorzieningen zijn gesloten op maandag, dinsdag, woensdag, zaterdag en zondag: Openbaar badhuis De volgende voorzieningen zijn gesloten op woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag: Openbaar badhuis

Locatie

3,6

Arakawa-Funakura 2481-1 , Ishigaki, 907-0024, Kyushu-Okinawa, Japan|3,69 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtopties

Westers ontbijt, Chinees ontbijt, Japans ontbijt

Ontbijtkosten

€ 20 (≈JPY 3.500)/persoon

Ontbijttijden

06:30 - 10:00 van maandag tot zondag

Belangrijke informatie over het hotel
Indien je tatoeages hebt, kan je de toegang tot de openbare baden en andere openbare voorzieningen waar de tatoeages zichtbaar zijn, worden ontzegd. Gasten onder de 18 jaar kunnen alleen inchecken met een ouder of officiële voogd. from March to October Swimming pool #1 is gesloten van za 01 nov 2025 t/m za 28 feb 2026 Please note that guests with a tattoo cannot use the public baths. Intoxicated guests are also prohibited from using the public baths. Please note that the maximum occupancy of the room includes all children and cannot be exceeded under any circumstances. For extra guests exceeding the room occupancy, guests will be asked to separate rooms and additional charges will apply. Guests may not be accommodated if there is no availability. Airport shuttle service is only offered on advance reservation basis. Please make an electronic reservation through our official website.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden: veelgestelde vragen

Ja, Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden heeft een restaurant.
Bij Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden.
Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden ligt op 3.7 km van het stadscentrum van Ishigaki.
Grandvrioresort Ishigakijima Ocean's Wing & Villa Garden ligt in Ishigaki, Japan en ligt op 3.7 km van het stadscentrum van Ishigaki.