APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae

Chuo-ku Noninbashi 1-1-27, Osaka, 540-0011, Kansai, Japan

+ 129

Vind het beste hotel in Osaka voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
10:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

Parkeren
Airconditioning
Spa
24-uurs receptie
Restaurant
Niet roken

Meer over APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae

APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae

APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae is gelegen in de wijk Chuo in Osaka. De accommodatie heeft een gunstige ligging vlak bij een metrostation. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Dotonbori en Nipponbashi, terwijl natuurgenieters bij Park van kasteel Osaka en Herdenkingspark Expo ’70 van het natuurschoon in de omgeving kunnen genieten. Heb je zin om een evenement of wedstrijd bij te wonen tijdens je verblijf? Bekijk het programma van Stadion Osaka-jō. Hotel met een sauna, in de buurt van Kasteel van OsakaDit hotel beschikt naast een restaurant over een sauna en parkeerplaatsen. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Massage- en behandelingsruimtes, een conciërgeservice en een stomerij/wasserijservice zijn enkele van de overige voorzieningen. APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae heeft 339 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis mineraalwater. Alle bedden hebben donzen dekbedden. Elke ledtelevisie van 40 inch heeft digitale zenders. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen. Gasten maken gratis gebruik van kabelinternet. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Ook heeft elke kamer een haardroger en verduisterende gordijnen. Massages in de kamer en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel bestaan onder andere uit een sauna.

Zeer goede locatie

4,3

Chuo-ku Noninbashi 1-1-27, Osaka, 540-0011, Kansai, Japan|1,92 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtkosten

Neem contact op met het hotel voor prijsinformatie

Belangrijke informatie over het hotel
Let op: na het reserveren kan het kamertype niet meer worden gewijzigd. Mocht u toch een wijziging willen, dan dient u de reservering te annuleren en een nieuwe kamer te boeken. Openingstijden van het openbare bad: van 06:00 tot 10:00 uur en van 15:00 tot 01:00 uur. Er is beperkte eigen parkeergelegenheid. Deze wordt toegewezen op volgorde van aankomst. Op slechts 3 minuten wandelen van de accommodatie vindt u een openbare parkeerplaats met parkeermeters.
Belangrijke informatie over de stad
According to the Osaka prefecture Ordinance, the accommodation tax in Osaka City will be revised starting September 1, 2025. The tax will be charged per person per night based on the accommodation fee: 5,000 JPY to 15,000 JPY per person per night: 200 JPY tax 15,000 JPY to 20,000 JPY per person per night: 400 JPY tax Over 20,000 JPY per person per night: 500 JPY tax Some room rates do not include the accommodation tax, and guests may be required to pay it separately at the front desk. Please check with the hotel for details。

APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae: veelgestelde vragen

Ja, APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae heeft een restaurant.
Bij APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae.
APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae ligt op 1.9 km van het stadscentrum van Osaka.
APA Hotel Osaka Tanimachi 4chome Ekimae ligt in Osaka, Japan en ligt op 1.9 km van het stadscentrum van Osaka.