+ 140

Vind het beste hotel in Tokio voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Ginza International Hotel op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
13:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Airconditioning
24-uurs receptie
Niet roken
Ligbad
Wasserette

Meer over Ginza International Hotel

Ginza International Hotel

Ginza International Hotel is gelegen in de wijk Ginza in Tokio. De accommodatie heeft een gunstige ligging in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Culturele hoogtepunten die je hier kunt bezoeken zijn onder andere Shinbashi-theater en Theater Kabuki-za. Een aantal andere bijzondere bezienswaardigheden zijn Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokyotoren. Ook een bezoek aan Internationaal Forum van Tokio en Buitenmarkt van Tsukiji is sterk aanbevolen.Over de gunstige ligging van dit hotel ten opzichte van het openbaar vervoer zijn reizigers erg positief: Station Shiodome ligt op maar 5 minuten lopen en Station Ginza op 7 minuten. Hotel met een 24-uurs receptie, op 10 minuten lopen van Shinbashi-theaterDit hotel beschikt over een stomerij/wasserijservice, een wasserij en een 24-uurs receptie. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een kluis bij de receptie en een automaat zijn enkele van de overige voorzieningen. Ginza International Hotel heeft 95 kamers met pantoffels en een haardroger. Elke kamer is voorzien van lcd-televisie. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, een toilet met elektronisch bidet, gratis toiletartikelen en tandenborstels en tandpasta. Gasten profiteren van gratis wifi en kabelinternet. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Massages in de kamer en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. Van 8 november 2024 tot 31 december 2025 voert deze accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Deze werken zijn van toepassing op de volgende ruimtes: Het buitengedeelte De receptie De gang De lobby Dit hotel doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.

Uitstekende locatie

4,7

8 Chome-7-13 Ginza, Tokio, 104-0061, Kantō, Japan|6,65 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

13:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijttijden

07:00 - 09:30 van maandag tot zondag

Belangrijke informatie over het hotel
Laat Ginza International Hotel van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten onder de 18 jaar kunnen alleen inchecken met een ouder of officiële voogd. Pandora is closed on Sundays and national holidays in Japan. Please note that the hotel signboard will say "Ginza International Hotel'. 'Kokusai' means 'international' in Japanese. Please note that construction work is going on as of 1st April 2024 and some areas may be affected by noise and vibration. The various facilities in the vendor room will not be available on certain dates
Belangrijke informatie over de stad
Effective from Oct 2002, an accommodation tax will be charged in Tokyo. Guests are required to pay JPY100 per guest per night if the room rate per night is JPY10,000–JPY14,999, or JPY200 per guest per night if the room rate per night is JPY15,000 or greater. This surcharge is not included in the total rate for some rooms and must be paid at the hotel.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Ginza International Hotel: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Ginza International Hotel, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Ginza International Hotel kun je inchecken vanaf 13:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Ginza International Hotel. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Ginza International Hotel ligt op 6.7 km van het stadscentrum van Tokio.
Ginza International Hotel ligt in Tokio, Japan en ligt op 6.7 km van het stadscentrum van Tokio.