Hotels Lopud

Vind het beste hotel in Lopud voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk hotelaanbiedingen van honderden aanbieders op één plek

Zoek naar hotels in Lopud met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Vertrouwde hotelaanbieders in Lopud

Alle hotels in Lopud weergeven

Meer hotels bekijken
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
Meer hotels bekijken

Vind een hotel in Lopud in het hart van de actie

Versla de wachtrijen bij de topattracties in Lopud door dicht bij ze te verblijven.

Wat feiten op een rij

Geniet van een goede nachtrust door je goed voor te bereiden op je reis.
Best beoordeelde hotelLopud Sunset Apartment – -1.0

Hoe je de beste hoteldeals in Lopud kunt vinden

Wil je dezelfde magie gebruiken die onze bekroonde vluchtzoeker gebruikt om de beste kamerprijzen op internet te vinden? Hier zijn een paar tips om je te helpen zoeken en besparen in seconden.

Zijn je data flexibel? Ontdek dan scherpere prijzen

Zin om er even tussenuit te gaan, maar nog geen exacte data gekozen? Mooi! Gebruik onze kalenderweergave om de goedkoopste maand of zelfs dag van de maand te vinden om in Lopud te verblijven.


Vind goedkope hotels in Lopud: veelgestelde vragen

Je kunt je hotelboeking zo nodig altijd annuleren of wijzigen, maar zoek hotels in Lopud met gratis annuleren of flexibele boekingsopties om zeker te zijn dat je je geld terugkrijgt. Bij sommige hotels kun je annuleren en krijg je je geld terug als je plannen wijzigen.
Natuurlijk. De goedkoopste hotelaanbieding in de komende zeven dagen kost 127 € per nacht. Als je binnen 24 uur een hotel nodig hebt, kun je ook ergens voor 128 € per nacht verblijven.
De dichtstbijzijnde luchthaven in de buurt van Lopud is de luchthaven Dubrovnik (DBV), dat is 29.6 km vanaf het stadscentrum.
Na wat rekenwerk hebben we ontdekt dat vrijdag de goedkoopste dag is voor een verblijf in Lopud. De duurste dag is dinsdag.
De goedkoopste maand voor een verblijf in Lopud is mei, met een gemiddelde prijs van 78 € per nacht. De duurste maand is juli, wanneer de gemiddelde kamerprijs kan oplopen tot 203 € per nacht. Deze gemiddelde prijzen zijn gebaseerd op alle hotels die we hebben gevonden – van hostels tot chique vijfsterrenhotels.
De gemiddelde prijs van een hotel in december is 127 € per nacht, wat ongeveer 0% hoger is dan de rest van het jaar.