+ 103

Vind het beste hotel in Playa del Carmen voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Tukan Hotel Playa del Carmen op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
12:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren welkom tegen een toeslag
Kinderen
Kinderen zijn niet toegestaan in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Zwembad
24-uurs receptie
Restaurant

Meer over Tukan Hotel Playa del Carmen

Tukan Hotel Playa del Carmen

Tukan Hotel Playa del Carmen ligt in de wijk Downtown Playa del Carmen in Playa del Carmen. De accommodatie is gelegen in een winkelbuurt en bij de zee. Ben je graag actief bezig? Dan zijn Playa del Carmen Maritime Terminal en Playacar Golf Club zeker een bezoek waard. Bewonder je liever de populaire trekpleisters in de omgeving, neem dan een kijkje bij Xplor Theme Park en Parque Temático Ecológico Xcaret. Xaman Ha Aviary en Temazcal Natura zijn ook zeker het bezoeken waard. Ontdek de wateractiviteiten in de omgeving. Er zijn namelijk tal van faciliteiten in de buurt, bijvoorbeeld voor jetskiën en snorkelen. Je kunt ook de natuur in trekken en skydiven en deelnemen aan een ecotour. Resort met 2 buitenzwembaden, op enkele stappen van Quinta AvenidaDit rookvrije resort heeft niet alleen 2 buitenzwembaden, maar ook een restaurant en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een conciërgeservice, een 24-uurs receptie en hulp bij uitstapjes/tickets zijn enkele van de overige voorzieningen. Tukan Hotel Playa del Carmen heeft 156 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis toiletartikelen. Elke lcd-televisie van 32 inch heeft kabelzenders. Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi. Ook heeft elke kamer een plafondventilator en verduisterende gordijnen. Ter plaaste zijn 2 buitenzwembaden. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Zeer goede locatie

4,4

5ta Avenida Norte Entre 14 y 16, Playa del Carmen, 77710, Mexico|0,89 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

12:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn niet toegestaan in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren welkom tegen een toeslag

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtkosten

€ 13 (≈MXN 270)/persoon

Ontbijttijden

07:00 - 11:00 van maandag tot zondag

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Laat Tukan Hotel Playa del Carmen van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Eet- en drinkservice is bij deze accommodatie mogelijk beperkt of niet beschikbaar vanwege het coronavirus (COVID-19). Vanwege het coronavirus (COVID-19) neemt deze accommodatie stappen om de veiligheid van gasten en personeel te beschermen. Bepaalde diensten en voorzieningen kunnen daarom verminderd of niet beschikbaar zijn. A reservation with 10 or more rooms, it is considered a group reservation for which different cancellation conditions may apply. Children´s discounts : Room only: Childrens 0 to 12 are free of charge Sharing room with parents (maximum 2 per room) Childrens from 12 years and older pay as adults sharing room with parents. Food & Beverages: Childrens from 0 to 3 years old are free of charge in food & beverages at La Ceiba Restaurant Childrens from 4 to 11 years old they get´s 50% in food and beverages at La Ceiba Restaurant Please note that the use of safe has an extra cost. Cleaning service (once per stay) Servicio de limpieza (una vez por estancia)
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Tukan Hotel Playa del Carmen: veelgestelde vragen

Ja, Tukan Hotel Playa del Carmen heeft een restaurant.
Bij Tukan Hotel Playa del Carmen kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 12:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Tukan Hotel Playa del Carmen.
Tukan Hotel Playa del Carmen ligt op 0.9 km van het stadscentrum van Playa del Carmen.
Tukan Hotel Playa del Carmen ligt in Playa del Carmen, Mexico en ligt op 0.9 km van het stadscentrum van Playa del Carmen.