Hotels van Accor in Wellington

Vind de beste hotels van Accor in Wellington op basis van prijs of voorkeur

Vergelijk duizenden deals naar Wellington van Accor op één plek

Zoek naar hotels van Accor in Wellington met gratis annuleren

Elk vertrouwde hotelaanbieder in Wellington, op één plek

Alle hotels van Accor in Wellington weergeven

Meer hotels bekijken

Wat feiten op een rij

Geniet van een goede nachtrust door je goed voor te bereiden op je reis.
Aantal hotels van Accor in Wellington5
Beste prijs gevondenMercure Wellington Abel Tasman, € 65
Populairste hotel van AccorMercure Wellington Abel Tasman, vanaf € 65
Best beoordeelde hotel van AccorSofitel Wellington, vanaf € 133
Gemiddelde prijs€ 87
Goedkoopste maand om te boekenjanuari

Je ideale hotel in Wellington van Accor vinden: veelgestelde vragen

In Wellington is de verwachte gemiddelde temperatuur in mei 12°C. De warmste maand is meestal februari, met een gemiddelde van 19°C. De koudste maand is juli, met een gemiddelde temperatuur van 8°C. De maand met de meeste regen is juni en de droogste maand is januari.
Veel hotels bieden boekingsopties die je kunt wijzigen of gratis annuleren aan binnen een bepaalde periode voor je verblijf. Misschien vind je deals van Accor in Wellington die dit soort flexibiliteit bieden wanneer je met Skyscanner zoekt.
Ja, veel grotere hotels verlagen hun kamerprijzen als er nog genoeg kamers over zijn om ze te verkopen. Wil je een gokje wagen? Het is mogelijk dat de tarieven van Accor in Wellington in de dagen voor je reis een beetje zullen dalen.
Het is geen geheim dat slimme reizigers vaak de weekenden vermijden om de drukte en hogere vlucht- of treinprijzen te omzeilen. Als het gaat om kamerprijzen voor hotels van Accor in Wellington, lijkt het erop dat ze op vrijdag-, zaterdag- en zondagavond rond 88 € zijn, in vergelijking met 99 € doordeweeks.
Als je de goedkoopste kamer wil scoren, probeer dan een hotel in de stad van Accor te boeken op een zondag, want dan zijn prijzen meestal het laagst.
We hebben alle prijsgegevens die we op internet konden vinden doorgenomen en de goedkoopste maand voor het boeken van een hotel van Accor in Wellington lijkt januari te zijn, met een gemiddelde prijs van 72 € per nacht. De duurste maand is september, wanneer de gemiddelde kamerprijs kan oplopen tot 113 €.
De laagste kamerprijs voor hotels van Accor in Wellington die we voor het komende weekend hebben gevonden, is Mercure Wellington Abel Tasman voor 81 €. En voor het weekend daarna (24 mei 2025) lijkt het erop dat Mercure Wellington Abel Tasman kamerprijzen heeft vanaf64 €.