Apartamentos Hostal La Gola

Ctra. de la Gola, s\/n, 17258, Spanje

+ 22

Vergelijk aanbiedingen voor Apartamentos Hostal La Gola op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
17:00
Uitchecken vóór:
10:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

Airconditioning

Meer over Apartamentos Hostal La Gola

Apartamentos Hostal La Gola

B&B Porta del Re is gevestigd in het centrum van Taormina, op 200 meter van de kabelbaan naar/van de zee. Het beschikt over een ruim zonneterras met ligstoelen en tafels, e een gedeelde keuken.

Beoordelingen en reviews

Hygiëne3,7
Locatie4,5
Service3,8
Kamers2,9
Waar voor je geld3,7
Slaapkwaliteit3,3

Uitstekende locatie

4,5

Ctra. de la Gola, s\/n, 17258, Spanje

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

17:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Laat B&B Porta del Re van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Betaling vooraf per bankoverschrijving is vereist. Nadat je geboekt hebt, neemt de accommodatie contact met je op met betaalinstructies. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Vanwege het coronavirus (COVID-19) is het verplicht om binnen in alle openbare ruimtes een mondkapje te dragen. Houd er rekening mee de accommodatie op de 2e verdieping ligt en niet per lift bereikbaar is. Voor laat inchecken gelden de volgende toeslagen: - EUR 20 van 20:00 tot 23:00 uur - EUR 30 van 23:00 tot 01:00 uur - EUR 45 van 01:00 tot 02:00 uur Alle verzoeken voor late aankomsten zijn onder voorbehoud van bevestiging door de accommodatie.
Belangrijke informatie over de stad
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Apartamentos Hostal La Gola: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Apartamentos Hostal La Gola, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Apartamentos Hostal La Gola kun je inchecken vanaf 17:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Apartamentos Hostal La Gola. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.