The Yankee, Trademark Collection by Wyndham

461 Pittsfield Rd, Lenox, 01240, Verenigde Staten

+ 89

Vind het beste hotel in Lenox voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor The Yankee, Trademark Collection by Wyndham op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Zwembad
Fitnesscentrum
24-uurs receptie

Meer over The Yankee, Trademark Collection by Wyndham

The Yankee, Trademark Collection by Wyndham

The Yankee, Trademark Collection by Wyndham is aan de Strip in Lenox te vinden. Culturele hoogtepunten die je hier kunt bezoeken zijn onder andere Shakespeare and Company en Tanglewood Music Center. Een aantal andere bijzondere bezienswaardigheden zijn The Mount en Hancock Shaker Village. Een bezoek aan Bousquet Ski Area mag je echt niet missen. Verken de activiteiten in de omgeving, zoals skigelegenheden, snowboarden en wandel- en fietsroutes. Hotel met gratis ontbijt, in de buurt van Bousquet Ski AreaDit rookvrije hotel heeft niet alleen een binnenzwembad, maar ook een 24-uurs fitnesscentrum en een bar/lounge. Gratis ontbijtbuffet, gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een 24-uurs businesscentrum, een bubbelbad en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte zijn enkele van de overige voorzieningen. The Yankee, Trademark Collection by Wyndham heeft 96 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een magnetron op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi. Bureaus en een telefoon zijn enkele van de zakelijke voorzieningen. Lokale en langeafstandsgesprekken zijn allemaal gratis (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. De locatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een bubbelbad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een 24-uurs fitnesscentrum. Kinderen onder 18 jaar oud worden niet tot het zwembad, de fitnessruimte en het bubbelbad toegelaten zonder toezicht van volwassenen. Gasten onder 18 jaar oud worden niet tot het bubbelbad toegelaten. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Beoordelingen en reviews

Hygiëne4,4
Locatie4,4
Service4,5
Kamers4,1
Waar voor je geld4,2
Slaapkwaliteit4,3

Zeer goede locatie

4,4

461 Pittsfield Rd, Lenox, 01240, Verenigde Staten|5,41 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Alle leeftijden

€ 9 (USD10) per persoon per nacht

Kinderbedjes

3 jaar of jonger

€ 13 (USD15) per persoon per nacht

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtmenu

Buffet

Ontbijtkosten

Neem contact op met het hotel voor prijsinformatie

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Upon check-in photo identification and credit card is required. All special requests are subject to availability upon check-in. Special requests cannot be guaranteed and may incur additional charges. Please note that the the pool is closed till the 31st of July 2023. Please note- there will be a deposit of $150.00 for incidentals at the moment of check in.
Belangrijke informatie over de stad
Guests must provide own credit card which matches name of reservation when checking in. The hotel will pre-authorize your card and the pre-authorization will be released if there are no extra charges or damage to the room when checking out. Some hotels and room types have special policies, please check with the hotel for more information.-
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Cash

The Yankee, Trademark Collection by Wyndham: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in The Yankee, Trademark Collection by Wyndham, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij The Yankee, Trademark Collection by Wyndham kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij The Yankee, Trademark Collection by Wyndham.
The Yankee, Trademark Collection by Wyndham ligt op 3.8 km van het stadscentrum van Lenox.
The Yankee, Trademark Collection by Wyndham ligt in Lenox, Verenigde Staten en ligt op 3.8 km van het stadscentrum van Lenox.