Vliegen van Bristol Airport (BRS) naar Castellon-Costa Azahar Airport (CDT): dit moet je weten
Castellón de la Plana ligt in tijdzone UTC+1, wat één uur voorloopt op Bristol.
Twee uur van tevoren aanwezig zijn voor internationale vluchten en één uur voor binnenlandse vluchten zijn gouden regels voor zorgeloos reizen. Zorg dat je op tijd bent voor je BRS–CDT-vlucht.
Tijdens drukke maanden zoals augustus kun je langere wachtrijen verwachten. Voor internationale vluchten tot vier uur van tevoren arriveren en voor binnenlandse vluchten twee uur zorgt voor een soepele reiservaring.
Wij maken het heel eenvoudig om een vlucht met tussenstop te boeken. Om je opties voor tickets van Bristol Airport naar Castellon-Costa Azahar Airport te bekijken, vink je 'Directe vluchten' uit. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om je gekozen stad te verkennen. Interessante tussenstops tussen BRS en CDT zijn:
Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport
Orio al Serio International Airport
Berlin Brandenburg Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Bristol Airport (BRS) naar Castellón-Costa Azahar Airport (CDT)
Op dit moment is 72 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Bristol Airport naar Castellón-Costa Azahar Airport. De beste prijs voor een retourticket is 116 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag op het moment van boeken.
Het is vaak het beste om zo vroeg mogelijk te boeken als je goedkope tickets van BRS naar CDT wilt vinden. Dit komt doordat luchtvaartmaatschappijen hun prijzen aanpassen op basis van de vraag, die meestal toeneemt naarmate de vertrekdatum nadert.
Ben je flexibel met je reisplannen? Probeer dan de zoekfunctie 'Hele maand' te gebruiken. Deze toont de laagste prijs voor elke maand wanneer je zoekt naar een vlucht van Bristol Airport naar Castellón-Costa Azahar Airport.
Bespaar tijd bij het zoeken naar goedkope vluchten van BRS naar CDT door een prijsalarm in te stellen. We sturen je een e-mail of pushmelding in de app zodra er een lager tarief beschikbaar komt.
Kies je gewenste vertrek- en aankomsttijden, aantal tussenstops en luchtvaartmaatschappijen met behulp van de filters. Of sorteer je resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te zien voor vluchten van Bristol Airport naar Castellón-Costa Azahar Airport.
Handige informatie over Bristol Airport (BRS)
Van alle vluchten die vertrekken vanaf Bristol Airport komt 69,8 % op tijd aan op de bestemming.
Van het centrum van Bristol naar Bristol Airport is het ongeveer 16 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de reis ongeveer 25 minuten met de taxi of eigen vervoer.
Ga je met het openbaar vervoer? Houd dan rekening met een reistijd van ongeveer 1 uur en 15 minuten.
Begin je reis ontspannen door in de buurt van BRS te overnachten. Of je nu een vroege vlucht van Bristol Airport naar Castellon-Costa Azahar Airport hebt geboekt of gewoon niet van stress houdt, deze hotels zijn perfect:
Aankomst op luchthaven Castellón-Costa Azahar (CDT)
Zodra je vlucht van Bristol Airport naar luchthaven Castellón-Costa Azahar is geland, kun je ontspannen in een hotel in de buurt. LErmita Casa Ripo is een handige optie die niet te ver van CDT ligt.
Reis op je eigen tempo met een huurauto van luchthaven Castellón-Costa Azahar. Haal je auto op bij MALCO, FlexWays of alquicoche en ontdek Castellón de la Plana en omgeving.
Door je huurauto van luchthaven Castellón-Costa Azahar ongeveer drie weken van tevoren te boeken, kun je het beste tarief bemachtigen.
Van luchthaven Castellón-Costa Azahar (CDT) naar het centrum van Castellón de la Plana
Luchthaven Castellón-Costa Azahar ligt ongeveer 32 km van het centrum van Castellón de la Plana. De rit duurt ongeveer 25 minuten.
Wanneer vliegen naar Castellon-Costa Azahar Airport (CDT)
Het is tijd om je reisdata uit te zoeken voor je vlucht van Bristol Airport naar Castellon-Costa Azahar Airport. Juli is de drukste maand om naar Castellón de la Plana te gaan. Wil je liever een rustigere sfeer? Ga dan in april.
Boek je vlucht van Bristol Airport naar Castellon-Costa Azahar Airport voor augustus als je tijdens de warmste maand naar Castellón de la Plana wilt. Verwacht temperaturen tussen de 20 °C en 32 °C.
Wil je koelere omstandigheden? Zoek dan naar een goedkoop ticket van BRS naar CDT in januari. De temperaturen liggen dan gemiddeld tussen de 4 °C en 17 °C.
Ontdek meer van Spanje
Zaragoza is slechts een van de vele Spaanse steden die wachten om ontdekt te worden na je bezoek aan Castellón de la Plana. Ongeveer 190 km naar het noorden vind je populaire bezienswaardigheden zoals Puente de Piedra, Museo Pablo Gargallo en El Tubo.
Salamanca is een andere favoriete bestemming in Spanje en ligt ongeveer 480 km ten westen van Castellón de la Plana. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan Plaza Mayor, de Universidad de Salamanca en de Pontifical University of Salamanca.