Vliegen van Charles de Gaulle Airport (CDG) naar Agadir Al Massira Airport (AGA): wat je moet weten
Een directe vlucht van Charles de Gaulle Airport naar Agadir Al Massira Airport duurt ongeveer 3 uur en 40 minuten.
Parijs en Agadir vallen beide in tijdzone UTC+1.
Er zijn wekelijks drie vluchten van Charles de Gaulle Airport naar Agadir Al Massira Airport. Wil je zo vroeg mogelijk vertrekken? Kies dan de easyJet-vlucht van 06:00. Wil je nog optimaal van je dag genieten voordat je vertrekt? Dan is de laatste vlucht om 15:05 met easyJet een goede optie.
Voor een vlotte reis kun je het beste 2 uur van tevoren op het vliegveld zijn voor internationale vluchten en 1 uur voor binnenlandse vluchten. Zo heb je voldoende tijd om in te checken voor je CDG–AGA-vlucht.
In drukke maanden zoals juni kun je langere wachtrijen verwachten. Het is dan verstandig om tot 4 uur van tevoren aanwezig te zijn voor internationale vluchten en 2 uur voor binnenlandse vluchten.
Air France biedt directe vluchten van Charles de Gaulle Airport naar Agadir Al Massira Airport. Boek bij deze populaire luchtvaartmaatschappij en bereid je voor op de bezienswaardigheden van Agadir — en misschien wel meer van Marokko als je tijd hebt.
De luchtvaartmaatschappij die de meeste passagiers vervoert op deze route is Air France.
Wil je je reis opsplitsen? Schakel dan 'Directe vluchten' uit bij het zoeken naar je ticket van Charles de Gaulle Airport naar Agadir Al Massira Airport. Dit zijn de populairste tussenstops tussen CDG en AGA:
Mohamed V International Airport
Tangier Ibn Battouta Airport
Lyon Saint-Exupery International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Charles de Gaulle Airport (CDG) naar Agadir Al Massira Airport (AGA)
Op dit moment is 49 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Charles de Gaulle Airport naar Agadir Al Massira Airport. De beste prijs voor een retourticket is 75 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Laat niet alles tot het laatste moment liggen. Je hebt meer kans op goedkope tickets van CDG naar AGA als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen bieden vaak aantrekkelijke vroegboekerskortingen.
De goedkoopste maand voor vluchten van Charles de Gaulle Airport naar Agadir Al Massira Airport is november. Gebruik de functie 'Hele maand' om de laagste tarieven te zien als je flexibel bent met je reisdata.
Besteed minder tijd aan het zoeken naar goedkope vluchten van CDG naar AGA door een prijsalarm in te stellen. We sturen je een e-mail of pushmelding via de app zodra er een lager tarief beschikbaar komt.
Ontdek de juiste vlucht voor jou door gebruik te maken van de filters. Om vluchten van Charles de Gaulle Airport naar Agadir Al Massira Airport te zien op 'Goedkoopste eerst', 'Aanbevolen' of 'Snelste eerst', gebruik je de functie 'Sorteren op'. Je kunt ook filteren op aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappij en reisduur.
Handige informatie over Charles de Gaulle Airport (CDG)
Het adres van CDG is 95711, Roissy Charles de Gaulle.
61,46 % van de vluchten die vanaf Charles de Gaulle Airport vertrekken, komt op tijd aan op de bestemming.
Charles de Gaulle Airport ligt ongeveer 27 km van het centrum van Parijs. Als je met de auto gaat, een taxi neemt of gebruikmaakt van een ride-sharing service vanuit het centrum, duurt de reis ongeveer 45 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Ben je van plan het openbaar vervoer te nemen? Reken dan op een reistijd van ongeveer 1 uur en 15 minuten.
Begin je reis ontspannen door in de buurt van CDG te verblijven. Of je nu een vroege vlucht van Charles de Gaulle Airport naar Agadir Al Massira Airport neemt of gewoon niet gehaast wilt zijn, deze accommodaties zijn perfect:
Aankomst op luchthaven Agadir Al Massira (AGA)
Het laatste wat je wilt na een late vlucht van Charles de Gaulle Airport naar luchthaven Agadir Al Massira is een lange reis naar je hotel. Overweeg daarom een van deze accommodaties vlak bij AGA:
Reis in je eigen tempo met een huurauto van luchthaven Agadir Al Massira. Huur een auto bij Locationauto, United Rent a Car of MOVIS en ontdek meer van Agadir en de omgeving.
Door je huurauto van luchthaven Agadir Al Massira ongeveer een week van tevoren te boeken, heb je de beste kans om een geweldige deal vast te leggen.
Van Agadir Al Massira Airport (AGA) naar het centrum van Agadir
Agadir Al Massira Airport ligt ongeveer 24 km van het centrum van Agadir. Met de auto ben je er in ongeveer 35 minuten.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 1 uur en 30 minuten.
Wanneer vliegen naar luchthaven Agadir Al Massira (AGA)
Het is tijd om je reisdata te kiezen voor je vlucht van Charles de Gaulle Airport naar luchthaven Agadir Al Massira. Maart is de populairste maand om naar Agadir te reizen. Wil je het wat rustiger, dan is april een goede keuze.
Boek je vlucht van Charles de Gaulle Airport naar luchthaven Agadir Al Massira voor augustus als je Agadir wilt bezoeken tijdens de warmste maand. Verwacht temperaturen tussen de 20 °C en 35 °C.
Januari heeft gemiddelde temperaturen tussen de 10 °C en 24 °C. Zoek dan naar goedkope tickets van CDG naar AGA als je liever bij koelere temperaturen reist.
Ontdek meer van Marokko
Je hebt Agadir bezocht, nu is het tijd om andere uithoeken van Marokko te verkennen. Reis ongeveer 400 km naar het noordoosten naar Casablanca om de belangrijkste bezienswaardigheden af te vinken. Van de Hassan II-moskee tot La Sqala en het plein van Mohammed V – je hebt een vol programma voor de boeg.
Ongeveer 470 km ten noordoosten van Agadir ligt Rabat, een andere essentiële stop in Marokko. Geen bezoek is compleet zonder een kijkje te nemen bij de Hassantoren, Chellah en het Koninklijk Paleis van Rabat.