Vliegen van J. Paul II International Airport Krakow-Balice (KRK) naar Leeds Bradford International Airport (LBA): wat je moet weten
Met een directe vlucht van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport ben je gemiddeld 2 uur en 35 minuten onderweg.
Leeds valt in tijdzone UTC+0, wat een uur achterloopt op Krakau.
Elke week zijn er 12 vluchten van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport. Voor een vroeg vertrek kun je kiezen voor de Ryanair-vlucht van 06:00. Wil je nog optimaal van je tijd genieten voordat je vertrekt, dan is de laatste vlucht om 21:10 met Jet2.
Zorg dat je op tijd op het vliegveld bent, zodat je je KRK–LBA-vlucht niet mist. Wees er minstens twee uur van tevoren bij internationale vluchten en een uur vroeger bij binnenlandse vluchten om een laatste sprint naar je gate te voorkomen.
In drukke maanden zoals augustus kun je langere rijen verwachten. Als je tot vier uur van tevoren arriveert voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten, zorg je voor een soepele reiservaring.
Ryanair is je ticket om Leeds te ontdekken (en misschien nog andere spannende delen van het Verenigd Koninkrijk!). Bekijk de directe vluchten van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport die deze populaire luchtvaartmaatschappij aanbiedt.
Ryanair staat bovenaan voor boekingen op deze route.
Van alle maatschappijen die KRK–LBA-vluchten uitvoeren, is Ryanair het meest betrouwbaar wat betreft punctuele aankomsten.
Wij maken het eenvoudig om een vlucht met tussenstop te boeken. Om je opties voor tickets van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport te bekijken, deselecteer je 'Directe vluchten'. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om je gekozen stad te verkennen. Tussenstops tussen KRK en LBA zijn onder andere:
Amsterdam Airport Schiphol
Copenhagen Airport
Dublin Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van J. Paul II International Airport Krakow-Balice (KRK) naar Leeds Bradford International Airport (LBA)
Op dit moment is 16 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport. De beste prijs voor een retourticket is 33 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen door vraag en aanbod op het moment van boeken.
Voor goedkope tickets van KRK naar LBA kun je het beste zes maanden van tevoren boeken.
Mei is de goedkoopste maand voor vluchten van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport. Als je op een ander moment van het jaar moet vliegen, toont de tool 'Hele maand' je de laagste vliegprijzen per maand.
Goedkope vluchten van KRK naar LBA vinden is een fluitje van een cent met Prijsalarmen. Je hoeft alleen maar zo'n automatisch alarm in te stellen en wij laten je weten zodra er een nieuwe deal beschikbaar is.
Pas je vluchten aan met filters. Kies je ideale vertrek- en aankomsttijden, totale reisduur en luchtvaartmaatschappijen. Je kunt je resultaten ook sorteren op 'Goedkoopste eerst', 'Snelste eerst' of 'Aanbevolen' vluchten van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport.
Handige informatie over John Paul II International Airport Krakow-Balice (KRK)
Van de vertrekkende vluchten vanaf John Paul II International Airport Krakow-Balice komt 60,59 % op tijd aan op de bestemming.
John Paul II International Airport Krakow-Balice ligt ongeveer 29 km van het centrum van Krakau. Als je met de auto, taxi of een ritdienst vanuit het centrum reist, duurt de rit ongeveer 35 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Met het openbaar vervoer reken je op een reistijd van ongeveer 1 uur en 35 minuten.
Heb je een vroege vlucht vanaf John Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport? Vermijd de stress van het haasten naar de luchthaven (en geniet van wat extra slaap) door te kiezen voor een van deze hotels vlak bij KRK:
Aankomst op Leeds Bradford International Airport (LBA)
Boek een hotel in de buurt van LBA als je een late vlucht hebt van John Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport. Kies een van deze accommodaties om je aankomst soepeler te laten verlopen:
Begin je avontuur door een huurauto op Leeds Bradford International Airport op te halen. Huur een auto bij Drivalia, Alamo of Enterprise om Leeds en de omgeving te verkennen.
Voor de beste deal reserveer je je huurauto vanaf Leeds Bradford International Airport ongeveer een week van tevoren.
Van Leeds Bradford International Airport (LBA) naar het centrum van Leeds
Leeds Bradford International Airport ligt ongeveer 14 km van het centrum van Leeds. De rit duurt ongeveer 30 minuten.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 45 minuten.
Wanneer vliegen naar Leeds Bradford International Airport (LBA)
Het is tijd om je reisdatum te kiezen voor je vlucht van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport. Augustus is de drukste maand om naar Leeds te reizen. Zoek je een meer ontspannen sfeer? Ga dan in januari.
De warmste maand in Leeds is juli, met temperaturen tussen 9 °C en 22 °C. Boek je vluchten van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Leeds Bradford International Airport in deze maand als je van dit soort weer houdt.
Wil je reizen onder koelere omstandigheden? Zoek dan naar een goedkoop ticket van KRK naar LBA in januari. De temperaturen liggen dan gemiddeld tussen -1 °C en 8 °C.
Ontdek meer van het Verenigd Koninkrijk
Londen is slechts een van de vele plekken in het Verenigd Koninkrijk die wachten om ontdekt te worden nadat je de bezienswaardigheden van Leeds hebt bewonderd. Ongeveer 275 km naar het zuiden vind je populaire attracties zoals Big Ben, het British Museum en Buckingham Palace.
Ongeveer 145 km ten zuiden van Leeds ligt Birmingham, een andere essentiële stop in het Verenigd Koninkrijk. Beleef de belangrijkste hoogtepunten, te beginnen met Cadbury World, de Library of Birmingham en het National Sea Life Centre.