Reizen van Lynden Pindling International Airport (NAS) naar John F. Kennedy International Airport (JFK): wat je moet weten
Een directe vlucht van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport duurt ongeveer 3 uur en 10 minuten.
Nassau en New York vallen in dezelfde tijdzone, UTC-4.
Kies uit 76 wekelijkse vluchten van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport. Het vroegste vertrek is om 09:58 met JetBlue Airways. JetBlue Airways verzorgt de laatste vlucht van de dag om 18:30.
Zorg dat je op tijd op het vliegveld bent zodat je je NAS–JFK-vlucht niet mist. Wees er minstens twee uur van tevoren voor internationale vluchten en een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten om last-minute stress te voorkomen.
In populaire maanden zoals maart kun je langere wachtrijen verwachten. Aankomst tot vier uur van tevoren voor een internationale vlucht en twee uur voor binnenlandse vluchten zorgt voor een soepele reiservaring.
Vliegen naar New York (en daarna meer van de Verenigde Staten ontdekken!) is eenvoudig met JetBlue Airways. Deze populaire luchtvaartmaatschappij heeft directe vluchten van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport.
JetBlue Airways is de luchtvaartmaatschappij waar de meeste reizigers voor kiezen op deze route.
Delta Air Lines is de meest punctuele maatschappij met NAS–JFK-vluchten. Maar liefst 86,89 % van de vertrekken op deze route komt op tijd aan.
Wil je je reis opsplitsen? Vink dan 'Directe vluchten' uit bij het zoeken naar je ticket van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport. Dit zijn de populairste tussenstops tussen NAS en JFK:
Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport
Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
Miami International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Lynden Pindling International Airport (NAS) naar John F. Kennedy International Airport (JFK)
Op dit moment is 202 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport. De beste prijs voor een retourticket is 291 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen op basis van vraag en aanbod op het moment van boeken.
Voor goedkope tickets van NAS naar JFK boek je het beste zes maanden van tevoren.
Mei is de goedkoopste maand voor vluchten van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport. Als je op een ander moment wilt reizen, toont de tool 'Hele maand' je de laagste vliegticketprijzen per maand.
Bespaar tijd bij het zoeken naar goedkope vluchten van NAS naar JFK door een prijsalarm in te stellen. Je krijgt dan een e-mail of app-melding wanneer de tarieven dalen.
Gebruik de filters om je ideale aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en aantal tussenstops te kiezen. Of sorteer je resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals voor vluchten van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport te vinden.
Handige informatie over Lynden Pindling International Airport (NAS)
Van alle vluchten die vertrekken vanaf Lynden Pindling International Airport arriveert 74,77 % op tijd op de bestemming.
Lynden Pindling International Airport ligt ongeveer 13 km van het centrum van Nassau. Met de taxi, een ritdienst of eigen vervoer vanuit het centrum duurt het zo'n 15 minuten om er te komen, afhankelijk van het verkeer.
Op zoek naar een handig hotel bij NAS? Als je een vroege vlucht hebt geboekt van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport, dan liggen deze accommodaties op steenworp afstand van je vertrekhal:
Aankomst op John F. Kennedy International Airport (JFK)
Boek een hotel in de buurt van JFK als je een late vlucht van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport neemt. Kies een van deze accommodaties en vermijd de drukte van een lange transfer:
Huur een auto op John F. Kennedy International Airport en ontdek New York en omgeving op je eigen tempo. Budget, Dollar en Sixt zijn betrouwbare aanbieders waar je hier mee kunt boeken.
Verzeker jezelf van de laagste prijs door je auto op John F. Kennedy International Airport ongeveer twee weken van tevoren te boeken.
Van John F. Kennedy International Airport (JFK) naar het centrum van New York
Het adres van JFK is JFK Airport.
John F. Kennedy International Airport ligt ongeveer 48 km van New York. Met de auto ben je in ongeveer 50 minuten in het centrum.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 1 uur en 20 minuten.
Wanneer vliegen naar John F. Kennedy International Airport (JFK)
Het is tijd om je reisdata vast te stellen voor je vlucht van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport. Juli is de drukste maand om New York te bezoeken. Wil je het wat rustiger, ga dan in mei.
Boek je vlucht van Lynden Pindling International Airport naar John F. Kennedy International Airport voor juli als je New York wilt bezoeken in de warmste maand. Je kunt temperaturen verwachten tussen 18 °C en 30 °C.
Zoek naar goedkope tickets van NAS naar JFK in januari als je van koelere omstandigheden houdt. De temperaturen zijn dan het laagst, gemiddeld tussen -6 °C en 8 °C.
Ontdek meer van de Verenigde Staten
Philadelphia is slechts een van de vele plekken in de Verenigde Staten die wachten om ontdekt te worden nadat je New York hebt verkend. Ongeveer 130 km naar het zuidwesten vind je populaire bezienswaardigheden zoals de Liberty Bell, Independence Hall en het Philadelphia Museum of Art.
Ongeveer 305 km ten noordoosten van New York ligt Boston, een andere essentiële stop in de Verenigde Staten. Ervaar het beste van deze bestemming met een bezoek aan de Freedom Trail, het Museum of Fine Arts Boston en het Boston Tea Party Ships & Museum.