Reizen van João Paulo II Airport (PDL) naar Santa Cruz Airport (FLW): wat je moet weten
Stap aan boord van een directe vlucht van João Paulo II Airport naar Santa Cruz Airport en je bent gemiddeld 1 uur en 25 minuten in de lucht.
Elke week zijn er acht vluchten van João Paulo II Airport naar Santa Cruz Airport. Voor een vroege start kies je de vlucht van 07:00 met SATA - Air Açores. Wil je liever optimaal gebruik maken van je tijd voordat je vertrekt, dan gaat de laatste vlucht om 17:50 met SATA - Air Açores.
Zorg dat je op tijd op het vliegveld bent, zodat je je PDL–FLW-vlucht niet mist. Wees er minstens twee uur van tevoren voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vertrekken om de stress van haasten te vermijden.
Ben je van plan te reizen tijdens een drukke periode zoals feestdagen of schoolvakanties? Verwacht dan langere rijen bij de beveiliging en check-in. Om aan de veilige kant te zitten, arriveer tot vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vertrekken.
De luchtvaartmaatschappij met het hoogste aantal boekingen op deze route is SATA - Air Açores.
De meest punctuele maatschappij die PDL–FLW-vluchten uitvoert is SATA - Air Açores. Hun diensten arriveren 70,59 % van de tijd volgens schema.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van João Paulo II Airport (PDL) naar Santa Cruz Airport (FLW)
72 € is de laagste prijs voor een enkele reis van João Paulo II Airport naar Santa Cruz Airport. Een retourvlucht begint bij 108 €. Deze prijzen kunnen variëren afhankelijk van beschikbaarheid en vraag.
Voor de beste deals van PDL naar FLW boek je het beste zeven maanden van tevoren.
Juni is de goedkoopste maand voor vluchten van João Paulo II Airport naar Santa Cruz Airport. Wil je liever op een ander moment reizen? Gebruik dan de tool 'Hele maand' om de laagste prijzen voor elke maand te zien.
Bespaar tijd bij het zoeken naar goedkope vluchten van PDL naar FLW door een prijsalarm in te stellen. Je krijgt een e-mail of app-melding zodra er een speciale aanbieding beschikbaar komt.
Gebruik de filters om je gewenste aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en aantal tussenstops te kiezen. Of sorteer op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals voor vluchten van João Paulo II Airport naar Santa Cruz Airport te vinden.
Handige informatie over João Paulo II Airport (PDL)
Wat betreft de punctualiteit van João Paulo II Airport tonen gegevens aan dat 68,76 % van de vluchten op tijd aankomt.
Vanuit het centrum van Ponta Delgada duurt het ongeveer 10 minuten met de auto om João Paulo II Airport te bereiken. Dit hangt natuurlijk af van het verkeer. De afstand van de luchthaven naar het stadscentrum bedraagt ongeveer 5 km.
Ben je van plan het openbaar vervoer te nemen? Dan kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 35 minuten.
Op zoek naar een handig hotel vlak bij PDL? Als je een vroege vlucht van João Paulo II Airport naar Santa Cruz Airport hebt geboekt, zorgen deze accommodaties ervoor dat je op steenworp afstand van de check-in slaapt:
Aankomst op Santa Cruz Airport (FLW)
Zorg dat je de beste prijs krijgt door je huurauto vanaf Santa Cruz Airport ongeveer twee weken van tevoren te reserveren.