Goedkope vluchten van Reykjavik (REYK) naar Madrid (MAD)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Reykjavik naar Madrid

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Madrid te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Madrid zonder extra kosten

Voordelige vluchten van Reykjavik naar de luchthaven Madrid

Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van de luchthaven Reykjavik naar de luchthaven Madrid? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 164 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Reykjavik naar Madrid

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Reykjavik naar Madrid momenteel het goedkoopst zijn in mei.

Directe vluchten van Reykjavik naar Madrid

Alternatieve routes van Reykjavik naar Madrid

Vergelijk hieronder routes van Reykjavik naar Madrid. Misschien vind je een goedkopere, snellere of makkelijkere optie dan Madrid.

Vluchtinformatie van Reykjavik naar Madrid

Goed om weten voor je vertrekt.
Goedkoopste vlucht gevonden152 €
Goedkoopste maand om te vliegenmei
Gemiddelde vliegtijd4 uur 25 min
Populairste luchtvaartmaatschappijenLATAM Airlines
Gemiddeld aantal vluchten per week8

Goedkope vliegtickets van Reykjavik naar Madrid vinden: veelgestelde vragen

De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Reykjavik naar Madrid is 152 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
De gemiddelde vliegtijd van Reykjavik naar Madrid is 4 uur en 25 minuten.
LATAM Airlines, Vueling Airlines en Iberia Express bieden rechtstreekse vluchten van Reykjavik naar Madrid.
Er zijn 8 luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Reykjavik naar Madrid vliegen in maart 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Reykjavik naar Madrid is meestal mei.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf Reykjavik naar luchthaven Madrid momenteel het goedkoopst zijn op dinsdag 5 mei 2026.
Ja, de gemiddelde vliegtijd is 4 uur en 25 minuten.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Madrid wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.
We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Madrid te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.

Reizen van Reykjavik naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD): Dit moet je weten

  • Keflavik International Airport (KEF) is de belangrijkste luchthaven van Reykjavik. Ontdek hier je mogelijkheden voor het boeken van een vlucht van Reykjavik naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD).

  • De gemiddelde reistijd voor een directe vlucht van Reykjavik naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport is 4 uur en 25 minuten.

  • Madrid valt in tijdzone UTC+1, wat één uur voorloopt op Reykjavik. Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport bevindt zich in Madrid.

  • Keflavik International Airport (KEF) naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD) is de drukste route, met 4 directe verbindingen per week. Reis van KEF naar MAD met Iberia's vlucht van 01:30.

  • Voor een soepele reis kun je het beste twee uur van tevoren op de luchthaven zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten. Zo heb je genoeg tijd om je vlucht van Reykjavik naar MAD te halen.

  • Ben je van plan te reizen tijdens een drukke periode zoals schoolvakanties of feestdagen? Verwacht dan langere rijen bij de check-in en beveiliging. Om aan de veilige kant te zitten kun je tot vier uur van tevoren komen voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten.

Luchthavens in Reykjavik

Keflavik International Airport (KEF)

  • Vlieg rechtstreeks vanaf Keflavik International Airport (KEF). Directe vluchten van Reykjavik naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD) zijn hier beschikbaar.

  • Fly Play is een bekende luchtvaartmaatschappij die directe vluchten van Reykjavik naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport uitvoert vanaf KEF.

  • Fly Play staat bovenaan bij boekingen voor vluchten van KEF naar MAD.

  • Wij maken het gemakkelijk om goedkope vluchten van Reykjavik naar MAD met een tussenstop te vinden. Om je opties vanaf Keflavik International Airport (KEF) te verkennen, deselecteer 'Directe vluchten'. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om de stad van je keuze te bezoeken. Populaire tussenstops tussen KEF en MAD zijn:

    • London Heathrow Airport (LHR)

    • Charles de Gaulle Airport (CDG)

    • Dublin Airport (DUB)

  • KEF ligt ongeveer 48 km van het centrum van Reykjavik. Als je een taxi neemt, zelf rijdt of een ridesharingdienst gebruikt vanuit het centrum, duurt de reis ongeveer 50 minuten, afhankelijk van het verkeer. Plan je het openbaar vervoer te nemen? Reken dan op een reistijd van ongeveer 1 uur en 15 minuten.

  • Een vroege vlucht van Reykjavik naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport geboekt? Vermijd de stress van naar de terminal haasten (en geniet van wat extra slaap) door een van deze verblijven dicht bij Keflavik International Airport te kiezen:

  • 66,96 % van de vluchten die vertrekken vanaf Keflavik International Airport komt op tijd aan op de bestemming.

Reykjavik International Airport (RKV)

  • RKV ligt ongeveer 1,5 km van het centrum van Reykjavik. Met de auto ben je vanuit het stadscentrum zo'n 5 minuten onderweg naar de luchthaven. Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 25 minuten.

  • Wil je nog een extra nachtje wegblijven voordat je aan boord gaat van je vlucht van Reykjavik naar MAD? Ontspan in een hotel bij Reykjavik International Airport voordat je vakantie officieel begint. Hier kun je verblijven:

  • Reykjavik International Airport heeft een stiptheidsscore van 76,1 %. Dit cijfer geeft aan hoe vaak vluchten die vanaf deze luchthaven vertrekken op tijd aankomen op hun bestemming.

Over luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD)

Van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar het centrum van Madrid

  • Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport ligt ongeveer 13 km van het centrum van Madrid. Hoe lang je erover doet met een huurauto of taxi hangt af van het tijdstip van de dag. Het loont de moeite om dit van tevoren even uit te zoeken.

  • Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 35 minuten.

Zo vind je de goedkoopste vluchten van Reykjavik naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)

  • Op dit moment is 65 € de beste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Reykjavik naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. De goedkoopste prijs voor een retourvlucht is 152 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.

  • Van tevoren boeken is vaak de sleutel tot het vinden van een goedkope vlucht van Reykjavik naar MAD. Prijzen stijgen meestal naarmate de vraag toeneemt, dus hoe dichter je vertrekdatum nadert, hoe duurder je ticket kan worden.

  • Goedkope tickets van Reykjavik naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport zijn makkelijker te vinden wanneer je flexibel bent met je reisdata. Probeer de zoekfunctie 'Hele maand' om tarieven door de hele maand te vergelijken en vlieg op de goedkoopste dag.

  • Je hoeft niet elke dag te controleren of de prijzen zijn gedaald wanneer je een prijsalarm instelt. We laten je meteen weten zodra er een betere deal is voor vliegtickets van Reykjavik naar MAD.

  • Filters maken het makkelijker om een goede deal te vinden voor je vlucht van Reykjavik naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Kies de luchtvaartmaatschappijen, vluchttijden en tussenstops die bij je plannen passen. Sorteer vervolgens de resultaten op 'Goedkoopste eerst' om snel het laagste tarief te vinden.

De beste tijd om van Reykjavik naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) te vliegen

  • Denk na over het soort vakantie dat je voor ogen hebt wanneer je je reisdatums kiest. April is de rustigste maand om Madrid te bezoeken. In juli boeken de meeste mensen vluchten van Reykjavik naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) – ideaal als je op zoek bent naar meer actie.

  • Boek een vliegticket van Reykjavik naar MAD met vertrek in juli als je de stad tijdens de warmste maand wilt bezoeken. Je kunt dan temperaturen in Madrid verwachten tussen de 17 °C en 36 °C.

  • Zoek naar goedkope tickets van Reykjavik naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport in januari als je liever reist wanneer het koeler is. De temperaturen zijn dan op hun laagst: tussen de 0 °C en 11 °C.

Meer over Madrid

  • Nadat je je vlucht van Reykjavik naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) hebt geboekt, zoek je een hotel dat zowel een goede locatie als comfort biedt. Maak een van deze accommodaties je uitvalsbasis voor het verkennen van Madrid:

  • Het Museo del Prado en Plaza Mayor zijn slechts enkele van de best beoordeelde attracties die je aan je Madrid-reisschema kunt toevoegen. Houd het tempo erin door ook een bezoek te brengen aan het Museo Nacional Thyssen-Bornemisza.

Ontdek meer van Spanje

  • Madrid heeft enorm veel te bieden, maar er zijn nog zoveel andere delen van Spanje die je beslist moet zien. Ongeveer 275 km ten noordoosten van Madrid ligt Zaragoza – een bezoek dat je lekker in beweging houdt. Begin met populaire bezienswaardigheden zoals Plaza España, Plaza del Pilar en La Seo del Salvador.

  • Ongeveer 195 km ten westen van Madrid ligt Salamanca, een andere essentiële tussenstop in Spanje. Beleef de belangrijkste hoogtepunten, te beginnen met het historische centrum van Salamanca, de Catedral de Salamanca en Plaza Mayor.

De prijzen op deze pagina zijn slechts de geschatte laagste prijzen. Gevonden in de afgelopen 45 dagen.