Vluchten van Frankfurt am Main naar La Habana

Reizigers en reisklasse

Vluchtaanbiedingen van Frankfurt am Main naar La Habana

Zoek je goedkope tickets van Frankfurt am Main naar La Habana, of een lastminutereis? Hier vind je de laagste prijzen voor enkele reizen en retourvluchten.

Vliegen van Frankfurt am Main naar La Habana

Profiteer van deze feiten om te vliegen.
Goedkoopste vlucht gevonden582 €, Havana
Goedkoopste maand om te vliegenseptember
Gemiddelde vliegtijd10 uur 40 min
Goedkoopste luchthaven voor vertrekFrankfurt am Main
Populairste luchtvaartmaatschappijenCubana

Veelgestelde vragen

We hebben gekeken naar alle aankomende heen- en terugvluchten vanaf Frankfurt am Main naar La Habana die we voor de komende 12 maanden konden vinden. Het lijkt erop dat 582 € de beste prijs is. Dit is een goede prijs als we het vergelijken met de gemiddelde ticketprijs voor La Habana van 848 €.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Frankfurt am Main naar La Habana is momenteel september.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf Frankfurt am Main naar La Habana op dit moment het goedkoopst zijn op dinsdag 16 september 2025.
Momenteel zijn er geen rechtstreekse vluchten van Frankfurt am Main naar La Habana, maar je kunt nog steeds vliegen met een tussenstop.
Als je vliegt vanaf Frankfurt am Main, is de goedkoopste stad in La Habana om naartoe te vliegen Havana. De goedkoopste luchthaven van Havana is op dit moment Havana.
De gemiddelde vluchttijd tussen Frankfurt am Main en La Habana is 10 uur en 40 minuten.