Vluchten van Oslo naar Federatie van Bosnië en Herzegovina

Vluchtaanbiedingen van Oslo naar Federatie van Bosnië en Herzegovina

Zoek je goedkope tickets van Oslo naar Federatie van Bosnië en Herzegovina, of een lastminutereis? Hier vind je de laagste prijzen voor enkele reizen en retourvluchten.

Vliegen van Oslo naar Federatie van Bosnië en Herzegovina

Profiteer van deze feiten om te vliegen.
Goedkoopste vlucht gevonden95 €
Goedkoopste maand om te vliegenoktober
Gemiddelde vliegtijd2 uur 50 min
Goedkoopste luchthaven voor vertrekOslo Gardermoen
Populairste luchtvaartmaatschappijenNorwegian

Veelgestelde vragen

We hebben gekeken naar alle aankomende heen- en terugvluchten vanaf Oslo naar Federatie van Bosnië en Herzegovina die we voor de komende 12 maanden konden vinden. Het lijkt erop dat 95 € de beste prijs is. Dit is een goede prijs als we het vergelijken met de gemiddelde ticketprijs voor Federatie van Bosnië en Herzegovina van 187 €.
De goedkoopste maand om van Oslo naar luchthaven Sarajevo te vliegen is momenteel oktober. De goedkoopste maand om van Oslo naar luchthaven Tuzla te vliegen is meestal oktober. En de goedkoopste maand om van Oslo naar de luchthaven Mostar te vliegen is meestal oktober.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf Oslo naar Federatie van Bosnië en Herzegovina op dit moment het goedkoopst zijn op zaterdag 11 oktober 2025.
Luchthaven Oslo Gardermoen biedt rechtstreekse vluchten naar Federatie van Bosnië en Herzegovina.
Als je vliegt vanaf Oslo, is de goedkoopste stad in Federatie van Bosnië en Herzegovina om naartoe te vliegen Sarajevo. De goedkoopste luchthaven van Sarajevo is op dit moment Sarajevo.
De gemiddelde vluchttijd tussen Oslo en Federatie van Bosnië en Herzegovina is 2 uur en 50 minuten.