+ 121

Vind het beste hotel in Playa del Carmen voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Casa Melissa - Near Yucatek Divers op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
12:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Luchthavenshuttle
Zwembad
24-uurs receptie
Kinderoppas
Lift

Meer over Casa Melissa - Near Yucatek Divers

Casa Melissa - Near Yucatek Divers

Casa Melissa - Near Yucatek Divers ligt vlak bij het strand in de wijk Downtown Playa del Carmen in Playa del Carmen. Ben je graag actief bezig? Dan zijn Playa del Carmen Maritime Terminal en Playacar Golf Club zeker een bezoek waard. Bewonder je liever de populaire trekpleisters in de omgeving, neem dan een kijkje bij Parque Temático Ecológico Xcaret en Xplor Theme Park. Xaman Ha Aviary en Temazcal Natura zijn ook zeker het bezoeken waard. Ontdek de wateractiviteiten in de omgeving. Er zijn namelijk tal van faciliteiten in de buurt, bijvoorbeeld voor kajakken en duiken. Je kunt ook de natuur in trekken en skydiven en wandel- en fietsroutes afleggen. Hotel met een buitenzwembad, op enkele stappen van Quinta AvenidaDit hotel beschikt over een buitenzwembad, een kinderzwembad en een 24-uurs receptie. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een kluis bij de receptie. Casa Melissa - Near Yucatek Divers heeft 33 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een minibar en een kluis. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Elke plasmatelevisie van 32 inch heeft kabelzenders. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Ook heeft elke kamer gratis mineraalwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Uitstekende locatie

4,8

Av Benito Juárez entre 1ra y Calle 5, Norte, 77710 Playa del, Playa del Carmen, 77710, Mexico|0,02 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

12:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Eet- en drinkservice is bij deze accommodatie mogelijk beperkt of niet beschikbaar vanwege het coronavirus (COVID-19). Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Vanwege het coronavirus (COVID-19) neemt deze accommodatie stappen om de veiligheid van gasten en personeel te beschermen. Bepaalde diensten en voorzieningen kunnen daarom verminderd of niet beschikbaar zijn. Vanwege het coronavirus (COVID-19) heeft deze accommodatie de openingstijden van de receptie en andere diensten verkort. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, kan deze accommodatie gasten om extra documenten vragen om hun identiteit, reisroute en andere relevante informatie te verifiëren terwijl deze maatregelen van kracht zijn. Vanwege het coronavirus (COVID-19) is het verplicht om binnen in alle openbare ruimtes een mondkapje te dragen. Limited housekeeping and breakfast will be offered.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Casa Melissa - Near Yucatek Divers: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Casa Melissa - Near Yucatek Divers, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Casa Melissa - Near Yucatek Divers kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 12:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Casa Melissa - Near Yucatek Divers. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Casa Melissa - Near Yucatek Divers ligt op 0.0 km van het stadscentrum van Playa del Carmen.
Casa Melissa - Near Yucatek Divers ligt in Playa del Carmen, Mexico en ligt op 0.0 km van het stadscentrum van Playa del Carmen.