+ 49

Vind het beste hotel in Kanchipuram voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Welcomhotel by ITC Hotels, Gst Road, Chennai op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
12:30
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Zwembad
Fitnesscentrum

Meer over Welcomhotel by ITC Hotels, Gst Road, Chennai

Welcomhotel by ITC Hotels, Gst Road, Chennai

Je vindt Welcomhotel by ITC Hotels, GST Road, Chennai in Chengalpattu. Pallikaranai Marsh Reserve Forest en ECR-strand zijn een goed voorbeeld van het natuurschoon van de omgeving en wat andere attracties in het gebied zijn bijvoorbeeld Arignar Anna Zoölogisch Park en MGM Dizzee World. Ga je met je kinderen op vakantie? Overweeg dan een bezoek aan Queens Land en Kart Attack. Luxe accommodatie met 2 restaurants en een volledig uitgeruste spaDit hotel beschikt over 2 restaurants, een volledig uitgeruste spa en een buitenzwembad. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en een gratis valetparkeerservice worden ook voorzien. Je vindt er ook een 24-uurs fitnesscentrum, een bar/lounge en een snackbar/deli. Welcomhotel by ITC Hotels, GST Road, Chennai heeft 171 kamers met een minibar en een kluis. Elke kamer is in eigen stijl ingericht. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen, donzen dekbedden en luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Elke lcd-televisie heeft premium satellietzenders. Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een diep bad, badjassen, pantoffels en designer toiletartikelen. In dit hotel in Chengalpattu is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar. Ook heeft elke kamer gratis mineraalwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Beoordelingen en reviews

Hygiëne4,5
Locatie4,4
Service4,4
Faciliteiten4,4

Zeer goede locatie

4,4

1, GST Road, Singaperumal Koil - Walajabad Rd, Maraimalai Nagar, Kanchipuram, 603204, India|33,66 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

12:30

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

11 jaar of ouder

€ 10 (INR1.000) per persoon per nacht

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtopties

Continentaal ontbijt

Ontbijtkosten

Neem contact op met het hotel voor prijsinformatie

Belangrijke informatie over het hotel
Laat Welcomhotel by ITC Hotels, GST Road, Chennai van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logo

Cash

Welcomhotel by ITC Hotels, Gst Road, Chennai: veelgestelde vragen

Ja, Welcomhotel by ITC Hotels, Gst Road, Chennai heeft een restaurant.
Bij Welcomhotel by ITC Hotels, Gst Road, Chennai kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 12:30.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Welcomhotel by ITC Hotels, Gst Road, Chennai.
Welcomhotel by ITC Hotels, Gst Road, Chennai ligt op 33.7 km van het stadscentrum van Kanchipuram.
Welcomhotel by ITC Hotels, Gst Road, Chennai ligt in Kanchipuram, India en ligt op 33.7 km van het stadscentrum van Kanchipuram.