Vind het beste hotel in Alicante voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Casa Helena op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
11:00

Voorzieningen

wifi
Airconditioning
Niet roken
Lift
Internet

Meer over Casa Helena

Casa Helena

Casa Helena beschikt over uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een terras en een balkon, op 13 minuten lopen van Postiguet. De accommodatie ligt op 2,4 km van treinstation Alicante en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie.

Locatie

51 Carrer Doctor Sapena planta 1, apt I, Alicante, 03013, Spanje|1,29 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

16:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Belangrijke informatie over het hotel
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Laat Casa Helena van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Gasten onder de 18 jaar kunnen alleen inchecken met een ouder of officiële voogd. Je kunt niet bij deze accommodatie verblijven voor quarantainedoeleinden in verband met het coronavirus (COVID-19). Als je schade veroorzaakt aan de accommodatie tijdens je verblijf, word je mogelijk gevraagd om maximaal EUR 300 te betalen na het uitchecken, op basis van de Schadevoorwaarden van deze accommodatie. A surcharge of 25 applies for arrivals after 22:00 until 24:00 and EUR 50 for arrivals after 24:00 until 1:00. All requests for late arrival are subject to confirmation by the property. Beheerd door een particuliere host

Casa Helena: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Casa Helena, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Casa Helena kun je inchecken vanaf 16:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Casa Helena. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Casa Helena ligt op 1.3 km van het stadscentrum van Alicante.
Casa Helena ligt in Alicante, Spanje en ligt op 1.3 km van het stadscentrum van Alicante.