+ 184

Vind het beste hotel in Seoel voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor JK Blossom Hotel op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Fitnesscentrum
Restaurant
Niet roken

Meer over JK Blossom Hotel

JK Blossom Hotel

JK Blossom Hotel ligt in de wijk Gangseo-gu in Seoel. De accommodatie is gelegen vlak bij de luchthaven en aan de rivierpromenade. Oorlogsmonument van Korea en Gyeongbokgung-paleis zijn noemenswaardige bezienswaardigheden en bij Seonyudo-park en Namsan Bergpark kun je van het natuurschoon in de omgeving genieten. Ook een bezoek aan Wereldbekerstadion van Seoel en Nationaal museum van Korea is sterk aanbevolen. Hotel aan de rivierpromenade met fitnessfaciliteiten en een restaurantDit rookvrije hotel heeft niet alleen een restaurant, maar ook fitnessfaciliteiten en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Parkeerplaatsen, een businesscentrum en een conferentieruimte zijn enkele van de overige voorzieningen. JK Blossom Hotel heeft 336 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis mineraalwater. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben donzen dekbedden en luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Gasten profiteren van gratis wifi en kabelinternet. Elke badkamer is voorzien van badjassen, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Beoordelingen en reviews

Hygiëne4,2
Locatie3,8
Service4,1
Faciliteiten4,0

Locatie

3,8

41-22 Yangcheon-ro 65-gil, Gangseo-gu, Seoel, 07546, Zuid-Korea|9,78 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtmenu

Buffet

Ontbijtopties

Amerikaans ontbijt

Ontbijtkosten

€ 10 (≈KRW 15.000) per persoon

Belangrijke informatie over het hotel
Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te beperken, accepteert deze accommodatie geen gasten uit bepaalde landen terwijl deze maatregelen van kracht zijn. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Eet- en drinkservice is bij deze accommodatie mogelijk beperkt of niet beschikbaar vanwege het coronavirus (COVID-19). Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, accepteert deze accommodatie alleen boekingen van essentieel personeel/reizigers met officiële toestemming. Bij aankomst moet hiervan voldoende bewijs verstrekt worden. Als er niet voldoende bewijs wordt verstrekt, wordt je boeking bij aankomst geannuleerd. Vanwege het coronavirus (COVID-19) neemt deze accommodatie stappen om de veiligheid van gasten en personeel te beschermen. Bepaalde diensten en voorzieningen kunnen daarom verminderd of niet beschikbaar zijn. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, kan deze accommodatie gasten om extra documenten vragen om hun identiteit, reisroute en andere relevante informatie te verifiëren terwijl deze maatregelen van kracht zijn. Spa- en fitnessfaciliteiten zijn bij deze accommodatie tijdelijk niet beschikbaar vanwege het coronavirus (COVID-19). In verband met het coronavirus (COVID-19) hanteert deze accommodatie strikte afstandsmaatregelen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) is het verplicht om binnen in alle openbare ruimtes een mondkapje te dragen. Parking costs incurred when using all rooms from Oct. 17th, 2022 Parking fee : 5,000 KRW per day for 1st vehicle Additional car parking : 20000 KRW / vehicle Free disposable items will be discontinued from Jan 1 2023.
Belangrijke informatie over de stad
[Notice on Prohibition of Free Disposable Products]Due to the enforcement of the revised Resource Recycling Act, some disposable amenities such as toothbrushes and toothpaste will no longer be provided for free. However, some hotels may still offer disposable products. Please check the room facilities of the respective hotel for information on the disposable products provided. Thank you for your understanding.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

JK Blossom Hotel: veelgestelde vragen

Ja, JK Blossom Hotel heeft een restaurant.
Bij JK Blossom Hotel kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij JK Blossom Hotel.
JK Blossom Hotel ligt op 9.8 km van het stadscentrum van Seoel.
JK Blossom Hotel ligt in Seoel, Zuid-Korea en ligt op 9.8 km van het stadscentrum van Seoel.