+ 18

Vind het beste hotel in Osaka voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Elizabeth Garden Kuromon op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
10:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan

Voorzieningen

Lift

Meer over Elizabeth Garden Kuromon

Elizabeth Garden Kuromon

dit appartement ligt in de wijk Minami in Osaka. Een aantal culturele hoogtepunten zijn bijvoorbeeld Kasteel van Osaka en Namba Grand Kagetsu-theater. Wie daarnaast graag de winkelstraten afstruint, kan zich bij Dotonbori en Nipponbashi uitleven. Neem een kijkje bij een evenement of maak een wedstrijd mee bij Kyocera Dome Osaka en denk er ook aan wat tijd voor Osaka Aquarium Kaiyukan te maken, een topattractie die je niet mag missen. Op steenworpafstand van dit gastvrije appartement in Osaka vindt u tal van leuke activiteiten en bezienswaardigheden. U verblijft op een gunstige locatie, op nog geen 5 minuten lopen van Dotonbori en Nipponbashi. Om meer te ontdekken en andere nabijgelegen plaatsen te zien, kunt u de trein pakken vanaf Station Kitntetsu-Nipponbashi, op 5 minuten lopen, of Station Osaka-Namba, 12 minuten verderop. Zet zelf een smakelijk gerecht op tafel in de kitchenette, die is voorzien van een kookplaat, een koelkast, een magnetron en kookgerei. U kunt gebruikmaken van voorzieningen als gratis wifi en flatscreentelevisie. U kunt ook gebruikmaken van een diep bad, plus andere badkamervoorzieningen als gratis toiletartikelen, handdoeken, and een toilet met elektronisch bidet. En u hoeft geen extra kleding in te pakken, want u heeft ook een wasmachine.

Locatie

1-24-7 Nippombashi Chuo-ku Elizabeth Garden Kuromon, Osaka, 5420073, Kansai, Japan|0,01 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

16:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Belangrijke informatie over de stad
An accommodation tax is required in Osaka from January, 2017. Guests are required to pay JPY 100 per guest per night if the room rate per night is between JPY 7,000 and JPY 14,999, JPY 200 per guest per night if the room rate per night is between JPY 15,000 and JPY 19,999, and JPY 300 per guest per night if the room rate per night is JPY 20,000 or greater. This surcharge is not included in the total rate for some rooms and shall be paid at the hotel. For details, please confirm with the hotel.

Elizabeth Garden Kuromon: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Elizabeth Garden Kuromon, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Elizabeth Garden Kuromon kun je inchecken vanaf 16:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Elizabeth Garden Kuromon. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Elizabeth Garden Kuromon ligt op 0.0 km van het stadscentrum van Osaka.
Elizabeth Garden Kuromon ligt in Osaka, Japan en ligt op 0.0 km van het stadscentrum van Osaka.