+ 174

Vind het beste hotel in Tokio voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Eternity Apartment Hotel Shinagawa op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
10:00
Ontbijt
Ontbijt niet beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
24-uurs receptie
Niet roken
Wasserette

Meer over Eternity Apartment Hotel Shinagawa

Eternity Apartment Hotel Shinagawa

Eternity APARTMENT HOTEL SHINAGAWA ligt in de wijk Shinagawa in Tokyo. Het natuurschoon van de omgeving kun je bij Baai van Tokio en Yoyogipark bewonderen, terwijl je voor populaire attracties bij Tokyo Disneyland® en Nationale tuin Shinjuku Gyoen terecht kunt. Neem een kijkje bij een evenement of maak een wedstrijd mee bij Tokyo Dome en denk er ook aan wat tijd voor Dierentuin Ueno te maken, een topattractie die je niet mag missen. Op uw bestemming bent u van alle gemakken van thuis voorzien, en nog veel meer. Zo beschikt u over een koelkast en een kookplaat, maar ook gratis wifi en een lcd-televisie. Andere voorzieningen zijn onder meer wasfaciliteiten, handdoeken, pantoffels en kookgerei, borden en bestek.

Beoordelingen en reviews

Locatie

Nishi-Oi 1-7-34 Eternity, Tokio, 140-0015, Kantō, Japan|10,22 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

16:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt niet beschikbaar

Belangrijke informatie over het hotel
Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Vanwege het coronavirus (COVID-19) neemt deze accommodatie stappen om de veiligheid van gasten en personeel te beschermen. Bepaalde diensten en voorzieningen kunnen daarom verminderd of niet beschikbaar zijn. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, kan deze accommodatie gasten om extra documenten vragen om hun identiteit, reisroute en andere relevante informatie te verifiëren terwijl deze maatregelen van kracht zijn. In verband met het coronavirus (COVID-19) hanteert deze accommodatie strikte afstandsmaatregelen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) is het verplicht om binnen in alle openbare ruimtes een mondkapje te dragen. Laat Eternity APARTMENT HOTEL SHINAGAWA van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Indien je tatoeages hebt, kan je de toegang tot de openbare baden en andere openbare voorzieningen waar de tatoeages zichtbaar zijn, worden ontzegd. Zorg er i.v.m. het coronavirus voor dat je deze accommodatie alleen boekt als je de lokale overheidsmaatregelen van de bestemming opvolgt, zoals bijvoorbeeld de maximale groepsgrootte of goedgekeurde reisdoelen. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Please note that the property is located on upper-level floors with no lift access.
Belangrijke informatie over de stad
Effective from Oct 2002, an accommodation tax will be charged in Tokyo. Guests are required to pay JPY100 per guest per night if the room rate per night is JPY10,000–JPY14,999, or JPY200 per guest per night if the room rate per night is JPY15,000 or greater. This surcharge is not included in the total rate for some rooms and must be paid at the hotel.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Eternity Apartment Hotel Shinagawa: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Eternity Apartment Hotel Shinagawa, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Eternity Apartment Hotel Shinagawa kun je inchecken vanaf 16:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Eternity Apartment Hotel Shinagawa.
Eternity Apartment Hotel Shinagawa ligt op 10.2 km van het stadscentrum van Tokio.
Eternity Apartment Hotel Shinagawa ligt in Tokio, Japan en ligt op 10.2 km van het stadscentrum van Tokio.