Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos

+ 5

Vind het beste hotel in Nerja voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
11:00

Voorzieningen

wifi
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Niet roken
Internet
Excursies

Meer over Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos

Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos

Rosales Apartment with balcony by Centrall alquileres turísticos ligt midden in het centrum van Nerja, en heeft uitzicht op de stad vanaf het balkon.

Locatie

Calle de las Flores, Nerja, 29780, Spanje|0,75 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

16:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Belangrijke informatie over het hotel
Laat Rosales Apartment with balcony by Centrall alquileres turísticos van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Een borg van EUR 100 is verplicht. De host brengt deze 7 dagen voor aankomst in rekening. Deze wordt geïnd via creditcard. Je wordt terugbetaald bij het uitchecken. Je borg wordt volledig terugbetaald via creditcard, na controle op eventuele schade aan de accommodatie.

Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos kun je inchecken vanaf 16:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos ligt op 0.8 km van het stadscentrum van Nerja.
Rosales Apartment With Balcony by Centrall Alquileres Turísticos ligt in Nerja, Spanje en ligt op 0.8 km van het stadscentrum van Nerja.