+ 95

Vind het beste hotel in Newcastle voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Crown on Darby Newcastle op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
10:00
Ontbijt
Ontbijt niet beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Fitnesscentrum
Niet roken
Wasserette

Meer over Crown on Darby Newcastle

Crown on Darby Newcastle

Crown on Darby ligt in de wijk Cooks Hill in Newcastle. De accommodatie is gelegen in een winkelbuurt en vlak bij het strand. Newcastle Civic Theater is een bekende bezienswaardigheid en bij Newcastle Beach en Merewether Beach kun je genieten van het natuurschoon dat de omgeving te bieden heeft. Heb je zin om een evenement of wedstrijd bij te wonen tijdens je verblijf? Bekijk het programma van Newcastle Showground. Aparthotel met fitnessfaciliteiten, op loopafstand van Newcastle Civic Theater Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen fitnessfaciliteiten, maar ook een conferentiecentrum en parkeerplaatsen. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een conferentieruimte, een stomerij/wasserijservice en een wasserij zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel biedt een koelkast en een magnetron, plus gratis wifi en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Een minibar, een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is een wekelijkse schoonmaakservice beschikbaar. Crown on Darby heeft 38 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een minibar en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Een koelkast en een magnetron zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger. In dit aparthotel in Newcastle is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft premium satellietzenders. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.

Beoordelingen en reviews

Hygiëne4,6
Locatie4,7
Service4,2
Kamers4,3
Waar voor je geld4,1
Slaapkwaliteit4,5

Uitstekende locatie

4,7

97 - 107 Darby Street , Newcastle, 2303, Australië|0,29 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

17 jaar of ouder

€ 18 (AUD30) per persoon per nacht

16 jaar of jonger

€ 18 (AUD30) per persoon per nacht

Kinderbedjes

2 jaar of jonger

€ 9 (AUD15) per persoon per nacht

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt niet beschikbaar

Belangrijke informatie over het hotel
Laat Crown on Darby Newcastle van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te beperken, accepteert deze accommodatie geen gasten uit bepaalde landen terwijl deze maatregelen van kracht zijn. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, accepteert deze accommodatie alleen boekingen van essentieel personeel/reizigers met officiële toestemming. Bij aankomst moet hiervan voldoende bewijs verstrekt worden. Als er niet voldoende bewijs wordt verstrekt, wordt je boeking bij aankomst geannuleerd. Vanwege het coronavirus (COVID-19) heeft deze accommodatie de openingstijden van de receptie en andere diensten verkort. In verband met het coronavirus (COVID-19) hanteert deze accommodatie strikte afstandsmaatregelen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) neemt deze accommodatie stappen om de veiligheid van gasten en personeel te beschermen. Bepaalde diensten en voorzieningen kunnen daarom verminderd of niet beschikbaar zijn. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, kan deze accommodatie gasten om extra documenten vragen om hun identiteit, reisroute en andere relevante informatie te verifiëren terwijl deze maatregelen van kracht zijn. Een borg van AUD 200 is verplicht. Deze wordt geïnd via creditcard. Je wordt terugbetaald binnen 7 dagen na het uitchecken. Je borg wordt volledig terugbetaald via creditcard, na controle op eventuele schade aan de accommodatie. Please note that there is a 1.5% charge when you pay with a Visa or Mastercard credit card. Please note that there is a 3% charge when you pay with an American Express or Diners Club credit card.
Belangrijke informatie over de stad
For all purchases in the hotel, credit card payments are subject to additional charges, please contact the hotel for details.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Cash

Crown on Darby Newcastle: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Crown on Darby Newcastle, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Crown on Darby Newcastle kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Crown on Darby Newcastle.
Crown on Darby Newcastle ligt op 0.3 km van het stadscentrum van Newcastle.
Crown on Darby Newcastle ligt in Newcastle, Australië en ligt op 0.3 km van het stadscentrum van Newcastle.