+ 49

Vind het beste hotel in Québec voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Auberge du Marchand op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Airconditioning
Niet roken
Wasserette
Televisie
Bureau

Meer over Auberge du Marchand

Auberge du Marchand

Auberge du Marchand bevindt zich zowel naast een golfbaan als aan het strand in Maria. Een paar bijzondere bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Point Duthie Lighthouse en Tracadigash Point Lighthouse. Wil je ook graag iets actiefs doen? Ga dan naar Carleton-sur-mer Golf Club. Ook een bezoek aan Old Wharf Park en Galerie d'Art Edith Jolicoeur is sterk aanbevolen.Kajakken en rondvaarten zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals mountainbiken of wandel- en fietsroutes afleggen. Zonnige strandaccommodatie dicht bij Old Wharf ParkProfiteer bij dit pension van een speeltuin en een picknickplaats. Auberge du Marchand heeft 18 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een gemeenschappelijke keuken en een haardroger. Elke kamer is in eigen stijl ingericht. Er is een televisie met kabelzenders. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus en een telefoon met gratis lokale gesprekken (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Beoordelingen en reviews

Locatie

530 Bd Perron, Québec, G0C 1Y0, Canada|421,98 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

16:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtmenu

Van het menu

Ontbijtkosten

Neem contact op met het hotel voor prijsinformatie

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, accepteert deze accommodatie alleen boekingen van essentieel personeel/reizigers met officiële toestemming. Bij aankomst moet hiervan voldoende bewijs verstrekt worden. Als er niet voldoende bewijs wordt verstrekt, wordt je boeking bij aankomst geannuleerd. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, kan deze accommodatie gasten om extra documenten vragen om hun identiteit, reisroute en andere relevante informatie te verifiëren terwijl deze maatregelen van kracht zijn. Zorg er i.v.m. het coronavirus voor dat je deze accommodatie alleen boekt als je de lokale overheidsmaatregelen van de bestemming opvolgt, zoals bijvoorbeeld de maximale groepsgrootte of goedgekeurde reisdoelen.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Cash

Auberge du Marchand: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in Auberge du Marchand, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij Auberge du Marchand kun je inchecken vanaf 16:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Auberge du Marchand. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Auberge du Marchand ligt op 422.0 km van het stadscentrum van Québec.
Auberge du Marchand ligt in Québec, Canada en ligt op 422.0 km van het stadscentrum van Québec.