RioHostal

+ 12

Vind het beste hotel in Ibarra voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor RioHostal op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
12:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Spa
Televisie
Meertalig personeel
Douche

Meer over RioHostal

RioHostal

Je vindt RioHostal in Ibarra. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn La Piedra Chapetona en Aartsengel Michaël Beeld. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Parque La Merced en Parque Condor. Tahuantinsuyo Weefatelier en Araque Water Park zijn ook zeker het bezoeken waard. Hostel met een volledig uitgeruste spa en gratis ontbijt in IbarraDit hostel heeft niet alleen een volledig uitgeruste spa, maar ook een restaurant en een koffiebar/café. Continentaal ontbijt is gratis. Een spa, een wasserij en een 24-uurs receptie zijn enkele van de overige voorzieningen. Schone handdoeken zijn op verzoek beschikbaar. RioHostal heeft 10 kamers. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Elke badkamer is voorzien van een douche. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is schone handdoeken beschikbaar.

Locatie

Juan José Flores 3-43, Ibarra, 100104, Ecuador|2,33 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

12:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtopties

Westers ontbijt

Belangrijke informatie over het hotel
Please note that the following items may incur fees charged on site, you may contact the hotel for the specific amount according to your needs: late check-in between 10:00 PM and 6:00 AM. This property has outdoor spaces, such as balconies, patios, terraces which may not be suitable for children; if you have concerns, we recommend contacting the hotel prior to your arrival to confirm they can accommodate you in a suitable room.

RioHostal: veelgestelde vragen

We hebben geen informatie over restaurants in RioHostal, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Bij RioHostal kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 12:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij RioHostal. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
RioHostal ligt op 2.3 km van het stadscentrum van Ibarra.
RioHostal ligt in Ibarra, Ecuador en ligt op 2.3 km van het stadscentrum van Ibarra.