Hotel Al Walid

+ 52

Vind het beste hotel in Casablanca voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Hotel Al Walid op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Fitnesscentrum
Spa

Meer over Hotel Al Walid

Hotel Al Walid

Hotel Al Walid ligt in Casablanca en biedt een restaurant. Er is ook gratis WiFi beschikbaar in het hotel. De kamers zijn voorzien van een flatscreen-tv met satellietkanalen, airconditioning, een zithoek en een minibar.

Zeer goede locatie

4,0

Place sidi Mohamed Belvédère, Anfa, Casablanca, 20310, Marokko|3,98 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

12 jaar of ouder

€ 25 per persoon per nacht

Kinderbedjes

5 jaar of jonger

Gratis

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtkosten

€ 7 per persoon

Ontbijttijden

07:00 - 10:30 van maandag tot zondag

Belangrijke informatie over het hotel
Laat Hotel Al Walid van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Eet- en drinkservice is bij deze accommodatie mogelijk beperkt of niet beschikbaar vanwege het coronavirus (COVID-19). Vanwege het coronavirus (COVID-19) neemt deze accommodatie stappen om de veiligheid van gasten en personeel te beschermen. Bepaalde diensten en voorzieningen kunnen daarom verminderd of niet beschikbaar zijn. Vanwege overheidsmaatregelen om de verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, kan deze accommodatie gasten om extra documenten vragen om hun identiteit, reisroute en andere relevante informatie te verifiëren terwijl deze maatregelen van kracht zijn. Spa- en fitnessfaciliteiten zijn bij deze accommodatie tijdelijk niet beschikbaar vanwege het coronavirus (COVID-19).
Belangrijke informatie over de stad
For sharing rooms, if either or both of guests are Moroccans, they will be required to show a marriage certificate, otherwise the hotel reserves the right to reject for check-in.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logo

Cash

Hotel Al Walid: veelgestelde vragen

Ja, Hotel Al Walid heeft een restaurant.
Bij Hotel Al Walid kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Hotel Al Walid.
Hotel Al Walid ligt op 4.0 km van het stadscentrum van Casablanca.
Hotel Al Walid ligt in Casablanca, Marokko en ligt op 4.0 km van het stadscentrum van Casablanca.