El Refugio Ski & Summer Lodge

+ 65

Vergelijk aanbiedingen voor El Refugio Ski & Summer Lodge op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Zwembad
Spa
Bar
EHBO-doos

Meer over El Refugio Ski & Summer Lodge

El Refugio Ski & Summer Lodge

El Refugio Ski & Summer Lodge bevindt zich zowel in de buitenwijken als vlak bij de promenade in San Martín de los Andes. Parque Nacional Lanín en Vliegvissen Gids zijn een goed voorbeeld van het natuurschoon van de omgeving en wat andere attracties in het gebied zijn bijvoorbeeld Escorial en Cordillera Ski. Buitenactiviteiten als bergklimmen, wandel- en fietsroutes afleggen en rotsklimmen mogen niet ontbreken tijdens je vakantie. Profiteer bij El Refugio Ski & Summer Lodge van rechtstreekse toegang tot de piste en geniet van het binnenzwembad en de spa. Er wordt 1x per verblijf schoongemaakt. El Refugio Ski & Summer Lodge heeft 43 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een open haard en een (laptop)kluis. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden met een pillowtop-matras hebben donzen dekbedden en luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Elke smart-tv van 43 inch heeft premium satellietzenders, betaalfilms en Netflix. Alle kamers in dit hotel met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een magnetron en een eetruimte. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruik maken van kabelinternet en wifi (snelheid: 25+ Mbps). Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en verduisterende gordijnen. Hypoallergeen beddengoed, een strijkplank/strijkijzer en schone handdoeken zijn op verzoek beschikbaar. ´s Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is één keer per verblijf beschikbaar. De locatie beschikt over een binnenzwembad en een buitenzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere toegang tot de piste, een sauna en fitnessfaciliteiten. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Zeer goede locatie

4,3

Las Pendientes lote 173, Patagonia, 8370, Argentinië

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Belangrijke informatie over het hotel
Bar is gesloten van di 19 mei 2026 t/m do 18 jun 2026 The property will not serve breakfast from April 10 2024 to May 12 2024.
Belangrijke informatie over de stad
Argentinean citizens and residents will be charged an additional 21% value added tax. Only foreign guests who pay with a foreign credit card or debit card are exempt from this 21% additional fee (VAT) in accommodations and breakfast when presenting a foreign passport or a foreign ID along with a supporting document handed by the national migrations authority, if applicable.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Cash

El Refugio Ski & Summer Lodge: veelgestelde vragen

Bij El Refugio Ski & Summer Lodge kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij El Refugio Ski & Summer Lodge.
We hebben geen informatie over restaurants in El Refugio Ski & Summer Lodge, neem contact op met hen tijdens het boeken.