Hotel Marselis

+ 111

Vind het beste hotel in Århus voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Hotel Marselis op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
11:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Zwembad
Fitnesscentrum
Spa
24-uurs receptie

Meer over Hotel Marselis

Hotel Marselis

Hotel Marselis ligt in de wijk Aarhus C in Århus. De accommodatie is gelegen vlak bij een treinstation en vlak bij het strand. Bezoek hier een aantal culturele hoogtepunten, zoals ARoS en Den Gamle By, of een paar populaire trekpleisters, zoals Marselisborg Hertenkamp en Tivoli Friheden. Ook een bezoek aan Oneindige Brug en Paleis Marselisborg is sterk aanbevolen.Oefen je swing op de golfbaan in de buurt, waar je ook lessen kunt volgen. Je kunt in de omgeving ook deelnemen aan activiteiten in de natuur, zoals mountainbiken of wandel- en fietsroutes afleggen. Dit rookvrije hotel beschikt over een binnenzwembad, een restaurant en fitnessfaciliteiten. Gratis ontbijtbuffet en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes worden ook voorzien. Je vindt er ook een bar/lounge, een sauna en een 24-uurs businesscentrum. De huishoudservice is op verzoek beschikbaar. Hotel Marselis heeft 153 kamers met een kluis en een haardroger. Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi. Ook heeft elke kamer gratis toiletartikelen en verduisterende gordijnen. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel zijn onder andere een binnenzwembad, een sauna en fitnessfaciliteiten. Kinderen onder 17 jaar oud worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing. De volgende voorzieningen zijn elk jaar gesloten buiten het seizoen. Ze zijn gesloten van 29 augustus tot 30 augustus: De bar/lounge Één of meerdere eetgelegenheden De volgende voorzieningen zijn op kerstavond, op eerste kerstdag, op oudejaarsavond en op nieuwjaarsdag gesloten: De bar/loungeÉén of meerdere eetgelegenheden De volgende voorzieningen zijn gesloten op zondag: Eetgelegenheid/eetgelegenheden De volgende voorzieningen zijn gesloten op zondag: Bar/lounge

Reviews van
Hotels.comExpediaTripadvisorTrip.com
Genoemd door reizigers
Anonieme reiziger

Opmerking: 22 aug. 2026

Verblijfdata: aug. 2026

It is a nice, seaside hotel with an enjoyable view, big enough rooms with terraces and a good breakfast. The one downside was the walls are a bit thin including the ceiling/floor as we could hear people walking in the room above us. I would also say I can accept that parking is not free, but it is annoying I had to pay using my phone and that I couldn’t simply arrange it with the reception. Otherwise, we really enjoyed our stay.
Stel

Opmerking: 17 aug. 2026

Verblijfdata: aug. 2026

Beautiful nature and at the same time urban.

Great location right out to Kattegat. Also top ratings to the staff, who were smiling and helpful despite the busy.
I found, however, that the hotel seemed worn out, especially our bathroom. We stayed at the weather. 254. On the inside of the door peeled the finer. The bath curtain was also too short, so the floor became dripping wet during bathing.
Good and varied breakfast buffet.
Groepsreiziger

Opmerking: 9 aug. 2026

Verblijfdata: aug. 2026

Great experience

Nice place to stay. Fantastic views, lovely morning buffet and cosy surroundings. Can be highly recommended.
Familiereiziger

Opmerking: 8 aug. 2026

Verblijfdata: aug. 2026

Overall a good experience!

Overall a good experience. A hotel of older date but we got a larger and fine bright room with views of the water. Clean and nice and good breakfast.
Anonieme reiziger

Opmerking: 4 aug. 2026

Verblijfdata: jun. 2026

We where very pleased with our accomdation and the staff friendly. The breafast was different but ok

Uitstekende locatie

4,5

Strandvejen 25, Århus, 8000, Denemarken|3,35 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

16:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Hotel Marselis: veelgestelde vragen

Hotel Marselis ligt op 3.3 km van het stadscentrum van Århus.
Hotel Marselis ligt in Århus, Denemarken en ligt op 3.3 km van het stadscentrum van Århus.
Bij Hotel Marselis kun je inchecken vanaf 16:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Hotel Marselis.
Ja, Hotel Marselis heeft een restaurant.