Rumi Apartelle Hotel

+ 60

Vind het beste hotel in Luzon voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Rumi Apartelle Hotel op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
12:00
Huisdieren
Huisdieren welkom tegen een toeslag
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Spa
24-uurs receptie
Restaurant

Meer over Rumi Apartelle Hotel

Rumi Apartelle Hotel

Rumi Apartelle Hotel is gelegen in de wijk Malabanias in Angeles City. De accommodatie heeft een gunstige ligging in de uitgaansbuurt en vlak bij de luchthaven. Als een middagje winkelen niet uit je vakantieplannen mag ontbreken, kun je je hart ophalen bij Walking Street en SM City Clark. Satusuku Surf en Nayong Pilipino zijn ook zeker het bezoeken waard. Dit rookvrije hotel beschikt over een restaurant, een snackbar/deli en een koffiebar/café. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes wordt voorzien, net als gratis parkeerplaatsen, een lokale shuttleservice en gratis vervoer van/naar het winkelcentrum. 24-uurs roomservice, een stomerij/wasserijservice en een wasserij zijn enkele van de overige voorzieningen. Rumi Apartelle Hotel heeft 21 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis toiletartikelen. Elke lcd-televisie van 22 inch heeft kabelzenders. In dit hotel in Angeles City is wifi gratis. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.

Locatie

3,7

339 Sierra Madre Street Corner Makiling St, Don Juico Ave, Pampanga, Luzon, 2009, Filipijnen|3,96 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

12:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Alle leeftijden

€ 8 (PHP550) per persoon per nacht

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren welkom tegen een toeslag

Belangrijke informatie over de stad
In compliance with Philippine Executive Order 26 passed by the national government, smoking is now strictly prohibited within all public and enclosed spaces. This includes restaurants, function spaces, and guest rooms on all floors.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Rumi Apartelle Hotel: veelgestelde vragen

Rumi Apartelle Hotel ligt op 4.0 km van het stadscentrum van Luzon.
Rumi Apartelle Hotel ligt in Luzon, Filipijnen en ligt op 4.0 km van het stadscentrum van Luzon.
Bij Rumi Apartelle Hotel kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 12:00.
Ja, de receptie van Rumi Apartelle Hotel is de hele dag open.
Rumi Apartelle Hotel heeft recreatievoorzieningen. Ga naar het gedeelte 'Voorzieningen' voor meer informatie.
Ja, Rumi Apartelle Hotel heeft een wasserij. Dit kan een wasserette zijn waar je zelf je was doet, of een volledige wasservice.
Ja, er is wifi beschikbaar bij Rumi Apartelle Hotel, zodat je tijdens je verblijf altijd internet hebt.
In de buurt van Rumi Apartelle Hotel is er veel te zien en doen. De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden zijn Aqua Beach Club, Walking Street Angeles City, Fields Ave, Supia Resort en Mimosa Plus Golf Course.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Rumi Apartelle Hotel. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Ja, Rumi Apartelle Hotel heeft een restaurant.
Ja, Rumi Apartelle Hotel heeft een bar.
Het lijkt erop dat Rumi Apartelle Hotel geen ontbijt aanbiedt, maar neem voor de zekerheid rechtstreeks contact op met het hotel.
Ja, Rumi Apartelle Hotel heeft airconditioning.
Ja, je kunt je bagage bij Rumi Apartelle Hotel opslaan voordat je incheckt of nadat je uitcheckt.
Ja, de kamers bij Rumi Apartelle Hotel hebben een kluis.
Ja, dat doen ze. Iemand zin in ontbijt op bed?