A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort

+ 4

Vind het beste hotel in Baras voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
12:00

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Spa
Restaurant
Niet roken

Meer over A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort

A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort

A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort ligt in Baras, op een paar minuten lopen van Puraran Beach, en biedt conciërgediensten, rookvrije kamers, een terras, gratis WiFi en een restaurant.

Locatie

Puraran, Baras, Baras, 4803, Filipijnen|4,24 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

12:00

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort: veelgestelde vragen

A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort ligt op 4.2 km van het stadscentrum van Baras.
A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort ligt in Baras, Filipijnen en ligt op 4.2 km van het stadscentrum van Baras.
Bij A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 12:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort.
Ja, A-frame Cottage 1, Puraran Surf Resort heeft een restaurant.