Montana Bobrovec

+ 16

Vind het beste hotel in Bobrovec voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Montana Bobrovec op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
10:00

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Niet roken
Huisdieren welkom
Barbecue
Internet

De omgeving verkennen

Bobrovec 137, Bobrovec, 032 21, Slowakije|0,45 km van stadscentrum

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Belangrijke informatie over het hotel
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Laat Montana Bobrovec van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Beheerd door een particuliere host

Montana Bobrovec: veelgestelde vragen

Montana Bobrovec
Montana Bobrovec ligt op 0.4 km van het stadscentrum van Bobrovec.
Montana Bobrovec ligt in Bobrovec, Slowakije en ligt op 0.4 km van het stadscentrum van Bobrovec.
Bij Montana Bobrovec kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Ja, er is wifi beschikbaar bij Montana Bobrovec, zodat je tijdens je verblijf altijd internet hebt.
In de buurt van Montana Bobrovec is er veel te zien en doen. De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden zijn Drevená zvonica, Námestie Osloboditeľov, Háj - Nicovô Vojnový pamätník a cintorín, Pomník Háj Nicovô en Trasa Petry Vlhovej.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Montana Bobrovec.
We hebben geen informatie over restaurants in Montana Bobrovec, neem contact op met hen tijdens het boeken.
Het lijkt erop dat Montana Bobrovec geen ontbijt aanbiedt, maar neem voor de zekerheid rechtstreeks contact op met het hotel.
Ja, je gaat het bij Montana Bobrovec niet koud krijgen.
Ja, Montana Bobrovec staat huisdieren toe. Je kunt het beste rechtstreeks bij hen navragen of er eventuele extra kosten of beperkingen gelden.