Baraka Suite

+ 24

Vind het beste hotel in Nicea voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Baraka Suite op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00

Voorzieningen

Parkeren
Fitnesscentrum
Niet roken
Wasserette
Roomservice
Strijkijzer

Meer over Baraka Suite

Baraka Suite

Baraka Suite heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een tuin en een terras, op 49 km van Bus Station. Deze accommodatie met uitzicht op de tuin biedt een patio. License number: 16-290

Locatie

16860, Nicea, 16860, Turkije|14,52 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Baraka Suite: veelgestelde vragen

Baraka Suite ligt op 14.5 km van het stadscentrum van Nicea.
Baraka Suite ligt in Nicea, Turkije en ligt op 14.5 km van het stadscentrum van Nicea.
Bij Baraka Suite kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Baraka Suite.
We hebben geen informatie over restaurants in Baraka Suite, neem contact op met hen tijdens het boeken.