Vliegen vanaf Kelowna International Airport (YLW) naar Panama City: wat je moet weten
Panama City valt in tijdzone UTC-5. De stad loopt twee uur voor op Kelowna, waar Kelowna International Airport ligt.
Zorg dat je voldoende tijd hebt voor je vlucht van YLW naar Panama City. Het is over het algemeen verstandig om minimaal twee uur van tevoren aanwezig te zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.
Bereid je voor op langere wachtrijen in drukke maanden zoals juli. Voor internationale vluchten tot vier uur van tevoren arriveren en voor binnenlandse vluchten twee uur is een verstandige keuze.
De reis van het centrum van Kelowna naar YLW duurt ongeveer 50 minuten met het openbaar vervoer. Als je zelf rijdt, een taxi neemt of gebruikmaakt van ride-sharing, leg je de 11 km af in ongeveer 20 minuten, afhankelijk van de verkeersdrukte.
Wil je ontspannen aan je reis beginnen? Verblijf dan in de buurt van YLW. Of je nu een vroege vlucht van Kelowna International Airport naar Panama City hebt of gewoon niet gehaast wilt zijn, deze hotels bieden optimaal gemak:
Van alle vluchten die vertrekken vanaf Kelowna International Airport komt 60,54 % op tijd aan op de bestemming.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Kelowna International Airport (YKA) naar Panama City
De laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Kelowna International Airport naar Panama City is 379 €. De goedkoopste prijs voor een retourvlucht is 611 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen, afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Van tevoren boeken is vaak de sleutel tot het vinden van een goedkope vlucht van YKA naar Panama City. Luchtvaartmaatschappijen passen prijzen aan op basis van vraag, dus hoe dichter je bij vertrek komt, hoe duurder het kan worden.
Ben je flexibel met je reisdatums? Probeer dan de tool 'Hele maand'. Deze toont je de laagste prijs van elke maand wanneer je zoekt naar je ticket van Kelowna International Airport naar Panama City.
Blijf op de hoogte van aanbiedingen voor goedkope vluchten van YKA naar Panama City door een prijsalarm in te stellen. Je ontvangt een e-mail of pushmelding in de app zodra er een nieuw gereduceerd tarief verschijnt.
Kies je gewenste aankomst- en vertrektijden, aantal tussenstops en luchtvaartmaatschappijen met onze filters. Sorteer vervolgens de resultaten voor je vlucht van Kelowna International Airport naar Panama City op 'Goedkoopste eerst', 'Snelste eerst' of 'Aanbevolen'.
Luchthavens in Panama City
Tocumen International Airport (PTY)
Van Tocumen International Airport (PTY) naar het centrum van Panama City duurt ongeveer 20 minuten met de auto. Het centrum ligt op zo'n 21 km afstand.
Als je met het openbaar vervoer reist, kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 1 uur en 5 minuten.
Als je aankomt met een late vlucht naar Panama City, is er niets zo handig als logeren vlak bij de terminal. Pak je koffers van de band en je kunt kort daarna douchen en slapen in een van deze hotels bij PTY:
Huur een huurauto op Tocumen International Airport en verken Panama City en omgeving op eigen gelegenheid. Avis, Dollar en MEX zijn toonaangevende aanbieders waar je hier mee kunt boeken.
Voor de laagste prijs kun je het beste je huurauto van Tocumen International Airport ongeveer drie weken van tevoren reserveren.
Marcos A. Gelabert International Airport (PAC)
Het centrum van Panama City ligt ongeveer 1,6 km van Marcos A. Gelabert International Airport (PAC). Zodra je vlucht van Kelowna International Airport naar Panama City is geland en je de aankomsthal hebt verlaten, duurt de rit ongeveer 5 minuten.
Als je ervoor kiest om met het openbaar vervoer te reizen, ben je in ongeveer 25 minuten in het centrum.
Na je landing op de YLW–Panama City-vlucht kun je je installeren in een hotel bij PAC. Dit zijn enkele comfortabele accommodaties die je helpen voor een ontspannen verblijf:
Thrifty, Avis en Alamo maken het ophalen van een huurauto op Marcos A. Gelabert International Airport heel eenvoudig. Deze aanbieders bevinden zich in of rond de terminal en zorgen ervoor dat je zo snel mogelijk onderweg bent.
Voorkom dat je meer betaalt dan nodig is. Door je huurauto drie weken van tevoren te boeken voordat je op PAC aankomt, kun je een lagere prijs krijgen.
Panama Pacifico Airport (BLB)
Panama Pacifico Airport (BLB) ligt ongeveer 16 km van het centrum van Panama-Stad. Het duurt zo'n 20 minuten om het stadscentrum te bereiken met een taxi of ritdeeldienst zodra je uit je vlucht van Kelowna International Airport naar Panama-Stad stapt.
Check in bij een hotel in de buurt van BLB en ga van de bagageband rechtstreeks naar je bed. Of je nu aankomt met een late YLW–Panama-Stad-vlucht of gewoon een zorgeloze aankomst wilt, deze accommodaties draaien helemaal om gemak:
Of je nu op zoek bent naar een kleine auto voor een soloreis of een grote SUV waar iedereen met bagage in past, je vindt de ideale huurauto op Panama Pacifico Airport voor jouw behoeften. Bekijk het aanbod van leveranciers zoals Sixt, Dollar en Thrifty.
Als je een specifiek merk of model wilt, boek je auto vanaf BLB dan ongeveer een week van tevoren voor je vlucht van Kelowna International Airport naar Panama-Stad. Zo heb je meer kans op de auto die je wilt én een betere prijs.
Beste tijd om naar Panama-Stad te gaan
Plan je reis naar Panama-Stad tijdens het hoogseizoen als je van een levendige sfeer houdt, maar houd er rekening mee dat de prijzen dan hoger kunnen zijn. Je kunt ook je vlucht van Kelowna International Airport (YKA) naar Panama-Stad boeken in het laagseizoen, wanneer de prijzen lager zijn en er minder drukte is.
Boek een vliegticket van Kelowna International Airport naar Panama-Stad met vertrek in maart als je de stad wilt bezoeken tijdens de warmste maand. Verwacht temperaturen tussen de 21 °C en 32 °C.
Zoek naar goedkope tickets van YKA naar Panama-Stad in februari als je liever reist wanneer het koeler is. De temperaturen zijn dan op hun laagst, gemiddeld tussen de 22 °C en 31 °C.
Meer over Panama City
Vervolg je reis naar Panama City goed door de perfecte plek om te verblijven te kiezen. Nadat je je vlucht van Kelowna International Airport naar Panama City hebt geboekt, kun je onze selectie accommodatiemogelijkheden verkennen, waaronder:
Elke geweldige vakantie verdient wat sightseeing. Casco Viejo, het Panama Canal Museum en Cinta Costera zijn absolute hoogtepunten tijdens je avontuur in Panama City.
Ontdek meer van Panama
Je hebt Panama-Stad gezien, nu is het tijd om andere delen van Panama te verkennen. Reis ongeveer 320 km naar het westen naar David om de belangrijkste bezienswaardigheden te bezoeken. Van Parque Cervantes tot Altos del Rio Park en Coquito Hills Park – er staat je een vol programma te wachten.
Santiago de Veraguas is een andere populaire bestemming in Panama en ligt ongeveer 190 km ten zuidwesten van Panama-Stad. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan de Santiago the Apostle Cathedral, Santiago de Veraguas, The Church of Jesus Christ of Latter Day Saints en La Placita San Juan De Dios.