Terrazas de Lobos

+ 27

Vind het beste hotel in Lobos voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Terrazas de Lobos op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
10:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren welkom tegen een toeslag
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Zwembad
Spa

Meer over Terrazas de Lobos

Terrazas de Lobos

Terrazas de Lobos bevindt zich in Lobos en biedt gratis WiFi, gratis privéparkeren en uitzicht op de tuin. De accommodatie heeft airconditioning en is uitgerust met een bubbelbad.

Reviews van
Tripadvisor
Genoemd door reizigers
Stel

Opmerking: 31 aug. 2025

Verblijfdata: aug. 2025

Not recommended

I hired a spa for two and it was my Boyfriend's birthday present... which totally disappointed me how sloppy the place is, zero set for the occasion and no love in the details. Attention was not eager on the part of the staff.
I wouldn't come back.
Familiereiziger

Opmerking: 19 jun. 2025

Verblijfdata: jun. 2025

Regular experience

I was quite disappointed in relation to the expectation I had.
The cabins are not bad, the bathrooms are spacious and clean.
Breakfast is for forgetting!!! A thermos of immovable coffee, very ugly crescents and toast neither fu nor fa.
The “wardrobe” of the heated pool is completely precarious. Luckily we were staying in the cottage across the street.
We wouldn't come back!!
Stel

Opmerking: 9 mrt. 2025

Verblijfdata: mrt. 2025

Just to sleep

It's a cabin hotel, very simple. All facilities are old, starting with the bathroom that must be at least 30 years old. Even the bathroom towels were very old. The staff is friendly and welcoming but the place is very basic.
We look for other alternatives on site, but apparently all offer this type of hotel.
Groepsreiziger

Opmerking: 27 okt. 2024

Verblijfdata: okt. 2024

Weekend with friends

The resort is very nice! The outdoor pool is beautiful and the water was clean! Cold for the time of year, but it's enabled. Lots of green space! Super cute! It has wooden games in good condition, soccer court and volleyball. In the covered pool there is smell of gas and chlorine, the water was not very heated. Awkward beds, old mattresses. After checkout you are not allowed to stay like any other hotel where you leave your room, but you can still use the facilities. They wanted us to charge $68000 to stay until 6:00 p.m. Breakfast's poor... they give you juice powder, non-day crescents. There is a lot of smell of sewage in the bathroom just like in the spa. In the park there is a smell of dog poop, as it is a suitable place to go with pets. Ideally, the park should be cleaned to avoid a bad smell.
I recommend you do not ask for the sting for 4. The stiffs are shoddy and charge you $25,000, an abuse.
Familiereiziger

Opmerking: 5 jan. 2024

Verblijfdata: dec. 2023

We spent the end of the year.

Peaceful place. Nice to rest. Old mattresses and refrigerators with missing accessories. Hard sheets and towels. Little kitchen furniture. There are no tables for the grill part in the cabins. Basic breakfast. Normal cleaning.
Lezen wat andere reizigers op Tripadvisor zeggen

Locatie

3,2

Independencia 2300, Lobos, 7240, Argentinië|2,67 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

12 jaar of jonger

€ 7 (ARS11.235,01) per persoon per nacht

Kinderbedjes

2 jaar of jonger

Gratis

Huisdieren

Huisdieren welkom tegen een toeslag

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtopties

Continentaal ontbijt, Glutenvrij ontbijt

Belangrijke informatie over het hotel
Laat Terrazas de Lobos van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Vanwege het coronavirus (COVID-19) neemt deze accommodatie stappen om de veiligheid van gasten en personeel te beschermen. Bepaalde diensten en voorzieningen kunnen daarom verminderd of niet beschikbaar zijn. In verband met het coronavirus (COVID-19) hanteert deze accommodatie strikte afstandsmaatregelen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) is het verplicht om binnen in alle openbare ruimtes een mondkapje te dragen. Voor alle Argentijnse staatsburgers en buitenlandse inwoners geldt een wettelijk verplichte btw van 21%. Alleen buitenlanders die met een buitenlandse creditcard/debetkaart of via bankoverschrijving betalen, zijn vrijgesteld van deze toeslag van 21% op accommodatie en ontbijt, op vertoon van een buitenlands paspoort of identiteitsbewijs met een begeleidend document van de nationale migratiedienst, indien van toepassing.
Belangrijke informatie over de stad
Argentinean citizens and residents will be charged an additional 21% value added tax. Only foreign guests who pay with a foreign credit card or debit card are exempt from this 21% additional fee (VAT) in accommodations and breakfast when presenting a foreign passport or a foreign ID along with a supporting document handed by the national migrations authority, if applicable.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logo

Cash

Terrazas de Lobos: veelgestelde vragen

Terrazas de Lobos ligt op 2.7 km van het stadscentrum van Lobos.
Terrazas de Lobos ligt in Lobos, Argentinië en ligt op 2.7 km van het stadscentrum van Lobos.
Bij Terrazas de Lobos kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Terrazas de Lobos.
We hebben geen informatie over restaurants in Terrazas de Lobos, neem contact op met hen tijdens het boeken.