Beachend Bicheno

+ 44

Vind het beste hotel in Bicheno voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Beachend Bicheno op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
10:30
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Niet roken
Televisie
Gehandicaptenfaciliteiten

Meer over Beachend Bicheno

Beachend Bicheno

Beachend Bicheno bevindt zich in Bicheno in de regio Tasmanië, op een paar minuten lopen van Redbill Beach en biedt gratis WiFi, een barbecue, een tuin en gratis privéparkeren.

Reviews van
TripadvisorTrip.com
Genoemd door reizigers
Familiereiziger

Opmerking: 18 nov. 2025

Verblijfdata: nov. 2025

Welcoming and Homely

Staying two nights at Beach End felt the same as the beachside flats we often stayed in on Magnetic Island, Queensland. Everything we needed was there. Little touches ( like the functional cooking items) were thoughtfully there. Homely: very much so! The units are 30 or so years old but are clean, comfortable and well positioned, with a view to the nearby beach and Diamond Island. Shane and Nort do their best to include a visitor into a community. Five Stars Plus. Peter Jacobson, Queensland.
Familiereiziger

Opmerking: 13 sep. 2023

Verblijfdata: sep. 2023

save you money and look else where

we stayed in unit 3 in september had an unpleasant odour needs a cleanup outside and a reno inside would be classed as an older one bedroom flat not comparable to a good priced motel or hotel at $165.00.what you get is somewhere to sleep and shower very basic save your money and look elswhere major disapointment
Stel

Opmerking: 16 okt. 2022

Verblijfdata: okt. 2022

Loved this place.

I loved this place. You get the best of both worlds - country and seaside views. From the moment we arrived at this gorgeous beach shack overlooking a paddock of sheep with it’s uninterrupted views of Diamond Island to the private track that led us to the beach to enjoy a walk on low tide to the island. It’s just homely and picturesque.
Stel

Opmerking: 21 nov. 2021

Verblijfdata: nov. 2021

Piece of paradise

Thankyou so much for our lovely stay. Unfortunately it was only 1 night. Would have loved to have stayed longer. The magpie unit 3 was all we needed. It is spotlessly clean, has a washing machine/dryer which was great for us and plenty of tea and coffee and all cooking facilities that you need. The view is amazing. The sheep were just a bonus. A short 5 minute walk to the beach which we had to ourselves. Will definitely be back.
Overig

Opmerking: 23 aug. 2021

Verblijfdata: aug. 2021

A slice of heaven

The amount of time that I wasted/enjoyed taking in the view - end of day and start of day. A perfect spot to enjoy a wine or a cuppa on the deck.
Uninterrupted view of ocean, penguins at night and peaceful quiet.
Lovely and clean and comfy beds.

Zeer goede locatie

4,4

Beach End, 45 Tasman Hwy, Bicheno, 7215, Australië|2,16 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

10:30

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Alle leeftijden

€ 16 (AUD25) per persoon per nacht

Kinderbedjes

1 jaar of jonger

Gratis

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Belangrijke informatie over het hotel
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logo

Beachend Bicheno: veelgestelde vragen

Beachend Bicheno ligt op 2.2 km van het stadscentrum van Bicheno.
Beachend Bicheno ligt in Bicheno, Australië en ligt op 2.2 km van het stadscentrum van Bicheno.
Bij Beachend Bicheno kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 10:30.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Beachend Bicheno.
We hebben geen informatie over restaurants in Beachend Bicheno, neem contact op met hen tijdens het boeken.