Refúgio e mar em Florianópolis

Vind het beste hotel in Florianópolis voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Refúgio e mar em Florianópolis op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Huisdieren welkom
Internet

Meer over Refúgio e mar em Florianópolis

Refúgio e mar em Florianópolis

Refúgio e mar em Florianópolis is gelegen in Florianópolis op 17 minuten lopen van Praia da Pontas das Canas en 25 km van Winkelcentrum Floripa Mall, en biedt accommodatie met een kitchenette.

Locatie

Servidão Belmiro Coelho da Silva, Florianópolis, 88056-750, Brazilië|25,53 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Belangrijke informatie over het hotel
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Beheerd door een particuliere host

Refúgio e mar em Florianópolis: veelgestelde vragen

Refúgio e mar em Florianópolis ligt op 25.5 km van het stadscentrum van Florianópolis.
Refúgio e mar em Florianópolis ligt in Florianópolis, Brazilië en ligt op 25.5 km van het stadscentrum van Florianópolis.
Bij Refúgio e mar em Florianópolis kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Refúgio e mar em Florianópolis.
We hebben geen informatie over restaurants in Refúgio e mar em Florianópolis, neem contact op met hen tijdens het boeken.