Villa Anette

+ 16

Vind het beste hotel in Protaras voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Villa Anette op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
11:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Zwembad
Niet roken

Meer over Villa Anette

Villa Anette

Villa Anette ligt in Protaras en heeft een buitenzwembad en uitzicht op de zee. De accommodatie is gelegen op 2,8 km van Potami Bay Beach, en biedt een terras en gratis privé parkeergelegenheid.

Locatie

63-65 Akefalou Jason Heights 2, Protaras, 5296, Cyprus|3,49 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

16:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

4 jaar of ouder

€ 10 per persoon per nacht

Kinderbedjes

3 jaar of jonger

Gratis

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Belangrijke informatie over het hotel
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Laat Villa Anette van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Villa Anette: veelgestelde vragen

Villa Anette ligt op 3.5 km van het stadscentrum van Protaras.
Villa Anette ligt in Protaras, Cyprus en ligt op 3.5 km van het stadscentrum van Protaras.
Bij Villa Anette kun je inchecken vanaf 16:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Villa Anette.
We hebben geen informatie over restaurants in Villa Anette, neem contact op met hen tijdens het boeken.