Hotel Mühle

+ 79

Vind het beste hotel in Binzen voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Hotel Mühle op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren welkom tegen een toeslag
Kinderen
Kinderen zijn niet toegestaan in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Zwembad
Restaurant
Niet roken

Meer over Hotel Mühle

Hotel Mühle

Dit beroemde hotel ligt op slechts 15 minuten van het centrum van Binzen, de luchthaven en het expositiecentrum van Basel. Hotel Mühle biedt comfortabele accommodatie en verfijnde gerechten. Het hotel heeft een ontspannen en exclusieve sfeer.

Reviews van
Hotels.comTripadvisorExpediaTrip.com
Genoemd door reizigers
Stel

Opmerking: 10 jul. 2026

Verblijfdata: jul. 2026

Great food, super nice service, top!!

Super food, great and super friendly, attentive service! Top, this is how one envisions gastronomy!!!
Stel

Opmerking: 18 jul. 2026

Well, there is still a lot missing.

The location is really nice, but the service leaves something to be desired. My girlfriend ordered entrecôte with fries (it says so on the menu), but only received the entrecôte. Fries were simply forgotten. The meat was fine; when we pointed out the missing fries, they did arrive, but she was already finished with the entrecôte by then. An apology was not offered; at these prices, one could certainly have expected a glass of sparkling wine or an espresso.
Stel

Opmerking: 11 jun. 2026

Verblijfdata: jun. 2026

Very good hotel and restaurant.

I had an overall pleasant stay at the Hotel Mühle in Binzen. The hotel impresses with a very quiet location and at the same time good access to the surroundings.
The rooms are modern, clean, and tastefully furnished. Particularly noteworthy is the friendly and attentive staff, who were always helpful and created a pleasant atmosphere.
The breakfast was also diverse and fresh, with a good selection for every taste. You can tell that quality is valued here.
Overall, I can unreservedly recommend the Hotel Mühle – ideal for both business trips and a relaxing short vacation.
Stel

Opmerking: 11 jun. 2026

Verblijfdata: jun. 2026

Very unfortunate.

You book a “suite” but what you get does not deserve this name at all. On the contrary! A downright filthy terrace, bird droppings on the windows, connecting lighting yourself, empty fridge, no Wifi, no slippers, no bathrobe, no kettle, no coffee or tea. This suite has none of that.
Limited menu in the restaurant but dishes and wine are tasty. The controls are correct but not involved. But a minimalist Schwarzwalder kirsch for 15 euros (!) unfortunately makes the joy short-lived.
Breakfast is simple and a bit meagre. From the package and jar.
It all looks a little dingy. The terrace near the room, the breakfast room not tidy, outside dirty full ashtrays.
Groepsreiziger

Opmerking: 27 mei 2026

Verblijfdata: mei 2026

We were very satisfied with our visit to the Restaurant Mühle.
Very delicious food, everything is fresh and homemade. Friendly service and a cozy atmosphere. Absolutely recommended.
We would gladly come back.

Zeer goede locatie

4,3

Mühlenstrasse 26, Binzen, 79589, Duitsland|0,31 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn niet toegestaan in dit hotel

Extra bedden

Alle leeftijden

€ 35 per persoon per nacht

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren welkom tegen een toeslag

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtopties

Continentaal ontbijt, Glutenvrij ontbijt, Veganistisch ontbijt, Vegetarisch ontbijt

Belangrijke informatie over het hotel
Laat Hotel Mühle van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Swimmingpool is gesloten van do 01 okt 2026 t/m wo 31 mrt 2027 Als je in het restaurant wilt eten, word je vriendelijk verzocht om te reserveren. Het restaurant La Cucina is op zondag en maandag gesloten.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logo

Cash

Hotel Mühle: veelgestelde vragen

Hotel Mühle ligt op 0.3 km van het stadscentrum van Binzen.
Hotel Mühle ligt in Binzen, Duitsland en ligt op 0.3 km van het stadscentrum van Binzen.
Bij Hotel Mühle kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Hotel Mühle.
Ja, Hotel Mühle heeft een restaurant.