Cascade Hotel

+ 25

Vind het beste hotel in Accra voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Cascade Hotel op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
00:00
Uitchecken vóór:
12:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
24-uurs receptie
Restaurant
Niet roken

Meer over Cascade Hotel

Cascade Hotel

Cascade Hotel in Lapaz biedt accommodatie alleen voor volwassenen met een gedeelde lounge en een bar. Tot de faciliteiten van deze accommodatie behoren roomservice, een 24-uursreceptie en gratis WiFiin de hele accommodatie.

Locatie

Obleku Circle, Obleku crescent, Accra, 00000, Ghana|8,75 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

00:00

Uitchecken vóór:

12:00

Goed om te weten

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Cascade Hotel: veelgestelde vragen

Cascade Hotel ligt op 8.7 km van het stadscentrum van Accra.
Cascade Hotel ligt in Accra, Ghana en ligt op 8.7 km van het stadscentrum van Accra.
Bij Cascade Hotel kun je inchecken vanaf 00:00, en je moet uitchecken voor 12:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Cascade Hotel.
Ja, Cascade Hotel heeft een restaurant.