Staeg Nirvana 2BHK

Vind het beste hotel in Indore voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Staeg Nirvana 2BHK op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
11:00
Uitchecken vóór:
10:00

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Wasserette
Huisdieren welkom
Lift

Meer over Staeg Nirvana 2BHK

Staeg Nirvana 2BHK

Staeg Nirvana 2BHK bevindt zich in Indore, op 5,4 km van ISKCON Indore en 5,5 km van Indore Junction Station, en biedt accommodatie met airconditioning, een balkon en gratis WiFi.

Locatie

Vijay Nagar 302, Indore, 452001, India|4,87 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

11:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Belangrijke informatie over het hotel
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.

Staeg Nirvana 2BHK: veelgestelde vragen

Staeg Nirvana 2BHK ligt op 4.9 km van het stadscentrum van Indore.
Staeg Nirvana 2BHK ligt in Indore, India en ligt op 4.9 km van het stadscentrum van Indore.
Bij Staeg Nirvana 2BHK kun je inchecken vanaf 11:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Staeg Nirvana 2BHK.
We hebben geen informatie over restaurants in Staeg Nirvana 2BHK, neem contact op met hen tijdens het boeken.