Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso

+ 101

Vind het beste hotel in Kobe voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
24-uurs receptie
Restaurant
Niet roken

Meer over Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso

Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso

Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso is gelegen in de wijk Hyogo in Kobe. De accommodatie heeft een gunstige ligging vlak bij een metrostation. Ben je graag actief bezig? Dan zijn Kindermuseum en Winkelcentrum Anpanman en Haven van Kobe zeker een bezoek waard. Bewonder je liever de populaire trekpleisters in de omgeving, neem dan een kijkje bij Kidzania Koshien-attractiepark en Nijigen No Mori-park. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Stadion Hanshin Koshien of Noevir Stadium Kobe op het programma heeft staan. Dit hotel beschikt over een restaurant, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een magnetron in de gemeenschappelijke ruimte. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Parkeerplaatsen, een stomerij/wasserijservice en een wasserij zijn enkele van de overige voorzieningen. De huishoudservice is op verzoek beschikbaar. Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso heeft 174 kamers met pantoffels en een haardroger. Alle bedden hebben donzen dekbedden. Elke flatscreentelevisie van 40 inch heeft satellietzenders en betaalfilms. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche en een toilet met elektronisch bidet. Gasten profiteren van gratis wifi en kabelinternet. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Schone handdoeken en schoon beddengoed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing. License number: 神保保第0416DA0002号

Zeer goede locatie

4,1

4 Chome-1-11 Minatocho, Kobe, 652-0812, Kansai, Japan|2,74 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtopties

Westers ontbijt, Japans ontbijt

Ontbijtkosten

€ 9 (≈JPY 1.600)/persoon

Ontbijttijden

06:30 - 09:30 van maandag tot zondag

Belangrijke informatie over het hotel
Eet- en drinkservice is bij deze accommodatie mogelijk beperkt of niet beschikbaar vanwege het coronavirus (COVID-19). Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. When booking for 8 persons or more, different policies and additional supplements may apply. Please contact the property directly for more details.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso: veelgestelde vragen

Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso ligt op 2.7 km van het stadscentrum van Kobe.
Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso ligt in Kobe, Japan en ligt op 2.7 km van het stadscentrum van Kobe.
Bij Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, de receptie van Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso is de hele dag open.
Ja, Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso heeft een wasserij. Dit kan een wasserette zijn waar je zelf je was doet, of een volledige wasservice.
Ja, er is wifi beschikbaar bij Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso, zodat je tijdens je verblijf altijd internet hebt.
In de buurt van Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso is er veel te zien en doen. De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden zijn Kobe Station, Meriken Park, GLION ARENA KOBE, Sannomiya Station en Kobe-Sannomiya Station.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso.
Ja, Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso heeft een restaurant.
Het lijkt erop dat Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso geen ontbijt aanbiedt, maar neem voor de zekerheid rechtstreeks contact op met het hotel.
Ja, je gaat het bij Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso niet koud krijgen.
Ja, Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso heeft airconditioning.
Ja, Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso heeft een lift.
Ja, je kunt je bagage bij Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso opslaan voordat je incheckt of nadat je uitcheckt.
Ja, de kamers bij Hotel Sunroute Sopra Kobe Annesso hebben een kluis.