Central Rooms Split

Vind het beste hotel in Split voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Central Rooms Split op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
10:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan

Voorzieningen

wifi
Airconditioning
Niet roken
EHBO-doos
Roomservice
Versneld inchecken

Meer over Central Rooms Split

Central Rooms Split

Het Central Rooms Split ligt in het centrum van Split, op een kort eindje wandelen van het door UNESCO beschermde Paleis van Diocletianus. Dit 4-sterrenpension is voorzien gratis WiFi.

Reviews van
Tripadvisor
Genoemd door reizigers
Stel

Opmerking: 28 jul. 2022

Verblijfdata: jul. 2022

TL,Dr. Excellent location with fresh rooms and top notch employees!

This was the perfect hotel/apartment for my girlfriend and I! Just 10 minutes from the waterfront, 2 minutes from entering the palace, and if you are into clubbing, 1 minute away. But don't worry about the sound disturbing you as long as you have the windows closed. They provide excellent AC in the room and the water is drinkable!
We were greeted warmly by Simon who gave us the quick run down and gave us his number in case we had any concerns, but everything was perfect so we never even had to contact him! The rooms were very fresh and clean. Free WiFi is also provided with a decent speed!
But our favourite encounter of the day was in the morning when we got to see Mirjana! She is the more hands on employee who made sure we had an excellent stay there. Always fun to talk to and more than eager to help with anything we needed!
All in all, next time we are in Split, we hope to have these rooms again!
Also! When Simon offers you to have a taxi waiting for you at the airport for 250 kuna, take it! Otherwise you'll be paying closer to 500 kuna.
Familiereiziger

Opmerking: 13 jul. 2019

Verblijfdata: jul. 2019

Central beliggenhed

Super centralt værelse meget nær ‘det gamle Split’
Ingen parkeringsmuligheder ved hotellet, men værten havde sent os anvisning til nærmeste p-plads på SMS.
Super service - blev taget imod på gaden trods massiv flyforsinkelse. og blev vist op til vores værelser.
Fik lige et par gode tips til byen mm.
Værelset er ok. Sengen bred, lidt blød. Der er køleskab, aircondition, tv.
Fint og rent værelse.
Stel

Opmerking: 15 feb. 2019

Verblijfdata: feb. 2019

Lo recomiendo

Lo reservamos a última hora. La ubicacion es excelente. Vino un chico muy agradable a recibirnos. El portal es horrible, supuestamente en obras de los vecinos, mucho olor a humedad y la puerta siempre abierta. La habitación está muy bien, aunque sin wifi por las obras. Son tres habitaciones que comparten una cocina. En la habitación hay frigorífico. Recomendable
Stel

Opmerking: 22 sep. 2017

Verblijfdata: sep. 2017

Excelente ubicación y atención!!!

Si bien apenas llegás te encontrás con un ingreso muy gris y antiguo, apenas subís las escaleras te recibe una habitación muy moderna, cómoda y con todo lo necesario para tu estadía. Además tenés una cocina común con otras habitaciones para cocinarte o prepararte lo que gustes. Domagoj, quien nos recibió, fue muy amable desde contactarnos antes de la llegada, hasta ubicarnos en el estacionamiento y darnos toda la información que necesitabámos para nuestra grata estadía en Split. El estacionamiento se encuentra a 100 metros y cuesta 1 euro la hora y la habitación está en el corazón del casco histórico de Split. Sin dudas es un lugar super recomendable.
Lezen wat andere reizigers op Tripadvisor zeggen

Locatie

Ćiril-Metodova ulica 2, Split, 21000, Kroatië|1,48 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Central Rooms Split: veelgestelde vragen

Central Rooms Split ligt op 1.5 km van het stadscentrum van Split.
Central Rooms Split ligt in Split, Kroatië en ligt op 1.5 km van het stadscentrum van Split.
Bij Central Rooms Split kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Central Rooms Split. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
We hebben geen informatie over restaurants in Central Rooms Split, neem contact op met hen tijdens het boeken.