Meliá Maputo Sky

+ 70

Vind het beste hotel in Maputo voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Meliá Maputo Sky op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
12:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Zwembad
Fitnesscentrum

Meer over Meliá Maputo Sky

Meliá Maputo Sky

Meliá Maputo Sky ligt in Maputo, op 1,8 km van het winkelcentrum Maputo, en beschikt over kamers met airconditioning en gratis WiFi. Dit hotel ligt op een toplocatie in de wijk Central C, op 2,5 km van het National Money Museum Maputo.

Reviews van
TripadvisorHotels.comExpediaTrip.com
Genoemd door reizigers
Anonieme reiziger

Opmerking: 11 jun. 2026

Verblijfdata: jun. 2026

The staff were super friendly and accommodating. The breakfast was nice and I enjoyed the sky bar. It was a fantastic stay.
Stel

Opmerking: 8 jun. 2026

Verblijfdata: jun. 2026

Excellent accommodation and service

The staff of Meliá Maputo was absolutely tireless throughout our stay. We were received and served with extreme cordiality, professionalism and attention to detail. From the care of our room to the readiness to meet requests and special requests, everything was conducted with excellence. We also highlight the service at the restaurant, always warm, attentive and welcoming, contributing to the best possible start of each day. The dedication of the entire team was fundamental to making our experience in Mozambique even more enjoyable and memorable.
Zakenreiziger

BR

Opmerking: 28 jun. 2026

Verblijfdata: jun. 2026

Excellent

Excellent hotel in a very good area of Maputo. All new, functional and quite modern.
Anonieme reiziger

Opmerking: 8 mrt. 2026

Verblijfdata: mrt. 2026

The hotel doesn't have it's own gym but actually have an agreement with the spa/gym next door that allows hotel guest to get a single use pass. This resulted in the best hotel gym experience ever. Lol
The hotel also has a great location being close to a small shopping mall and cool restaurants with ocean views.
Soloreiziger

Opmerking: 18 feb. 2026

Verblijfdata: feb. 2026

My favorite hotel in Maputo. Next to the mall

Nice 4 stars hotel next to the mall and shopping. Clean room and good breakfast. Walking distance to the water front. Excellent and helpful staff especially Nilza Tivane at front desk. The area around the hotel is very safe.

Antwoord van hotel

Opmerking: 10 mrt. 2026

Dear Mike Bakkar,
Thank you for your kind review. We will extend your words to Nilza.
We are looking forward to welcome you soon.
Kind regards,
António da Fonseca (MD)

Zeer goede locatie

4,3

Rua dos Desportistas, Edf Jat 6 , Maputo, 1111, Mozambique|1,46 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

12:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtkosten

€ 22 (≈MZN 1.580)/persoon

Ontbijttijden

07:00 - 09:30 van maandag tot vrijdag, 07:00 - 10:30 van zaterdag tot zondag

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Laat Meliá Maputo Sky van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. All cots are subject to availability. The name on the credit card used for the booking should correspond to the guest staying at the property. For reservations made by a third party, you will need to complete an authorisation form and present a copy of the person's ID and credit card. When booking 9 rooms or more, different policies and additional supplements may apply.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Meliá Maputo Sky: veelgestelde vragen

Meliá Maputo Sky ligt op 1.5 km van het stadscentrum van Maputo.
Meliá Maputo Sky ligt in Maputo, Mozambique en ligt op 1.5 km van het stadscentrum van Maputo.
Bij Meliá Maputo Sky kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 12:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Meliá Maputo Sky.
Ja, Meliá Maputo Sky heeft een restaurant.