Minen Hotel

+ 23

Vind het beste hotel in Tsumeb voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Minen Hotel op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
10:30
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren welkom, geen toeslag
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Zwembad
24-uurs receptie

Meer over Minen Hotel

Minen Hotel

Minen Hotel ligt op 5 minuten lopen van Tsumeb Museum, en biedt een 2-sterrenaccommodatie in Tsumeb en heeft een tuin, een restaurant en een bar. Deze accommodatie heeft roomservice en een buitenzwembad.

Reviews van
Tripadvisor
Genoemd door reizigers
Groepsreiziger

Opmerking: 14 mrt. 2026

Verblijfdata: feb. 2026

Good.

Just a meal in this hotel but welcome and good food. And the city around is nice.
Groepsreiziger

ZA

Opmerking: 27 nov. 2025

Verblijfdata: apr. 2025

Very eager and helpful staff

Stayed here 2 years ago as a group of friends and again this year. Nothing much has changed in that time.
Rooms are small but comfortable. Bathrooms however are tiny. There is no secure parking.
Property has a restaurant and a bar. The food and service was good and we enjoyed our meals. Staff were super eager and helpful.
Breakfast was ok too.
Not many options in Tsumeb as far as accommodation goes.
Stel

Opmerking: 28 jun. 2025

Verblijfdata: jun. 2025

The food was tasty & German, but nothing special.

Restaurant Minen Hotel is located at the United Nations Park in the northern part of Tsumeb. Cuisine is German. Furnishings and decoration provide a pleasant, yet slightly outdated, atmosphere. You can dine inside or at the terrace. Service is efficient and friendly. We came on a Sunday, and the place was relatively busy, a good sign. We went for Goulash Soup and Beef Schnitzel with Potato’s, Fries, Vegetables & German Salad accompanied by a carafe of Red Wine and Mineral Water. The food was tasty, but nothing special. The red wine was cold. When you fancy decent food and like to dine in an OK restaurant: Restaurant Minen is a good choice. Recommended.
Familiereiziger

Opmerking: 21 jun. 2025

Verblijfdata: apr. 2025

Surprisingly good place in such a small town.

A pleasant place in Tsuneb. Quiet location, green souroundings . For the small place which Tsuneb is, a really good establishment. Rooms a bit dated, but clean. The food (breakfast and dinner) was good. Staff very helpful. Fast laundry service (reasonably priced). Great place to stay after leaving Etosha on the way back to the Windhoek area.
Groepsreiziger

Opmerking: 11 jun. 2025

Verblijfdata: jun. 2025

What a disappointment.

We decided to treat dear friends of ours that live in Tsumeb to dinner at the well known Minen Hotel Restaurant.
What a disappointing experience! This restaurant is at best a below average eating house and the food was described as being "bland" by one of the locals.

Zeer goede locatie

4,3

Omeg Allee 7, Tsumeb, 9001, Namibië|0,96 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

10:30

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedjes

2 jaar of jonger

€ 11 (NAD200) per persoon per nacht

Huisdieren

Huisdieren welkom, geen toeslag

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logo

Cash

Minen Hotel: veelgestelde vragen

Minen Hotel ligt op 1.0 km van het stadscentrum van Tsumeb.
Minen Hotel ligt in Tsumeb, Namibië en ligt op 1.0 km van het stadscentrum van Tsumeb.
Bij Minen Hotel kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 10:30.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Minen Hotel.
Ja, Minen Hotel heeft een restaurant.